Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wydział Studiów Społecznych w Poznaniu

O WYDZIALE

Poznań – miasto trykających się Koziołków, szneki z glancem i legendarnej pyry, bardzo gościnne, zielone i bogate turystycznie.

Każdy zakątek miasta ma tutaj swoją specyfikę. Różnorodność  ukrywa się pod płaszczem historii miasta, która pamięta  zabytki,  budowane za pierwszych władców Polski, jak i te XVI –wieczne, symbolizujące erę „złotego wieku”. Długofalowy rozkwit miasta sprawił, że Poznań można pokochać za jego wielobarwność. Wciąż nie odkryto wielu jego tajemnic, podziemia miasta i forteczne korytarze nadal zaskakują archeologów i historyków, którzy godzinami mogą opowiadać legendy regionu.

Renesansowo-barokowy Stary Rynek, ubogacony pięknymi i magicznymi kamienicami, średniowieczny Ostrów Tumski,  monumentalny Zamek Cesarski, po korytarzach którego spacerował sam cesarz Wilhelm II czy  Katedra Poznańska, sięgająca początków chrześcijaństwa w Polsce, to tylko kilka reprezentatywnych obiektów, z całej plejady miejsc wartych poznania.

Życie kulturalne kwitnie tu na potęgę. Na co dzień prężnie swój repertuar prezentują teatry i Filharmonia Poznańska, latem nad brzegiem jeziora i w scenerii innych akustycznych zakątków, rozbrzmiewa Festiwal maltański, który od lat zaskakuje swym fenomenem, zarówno  koneserów, jak i masowych odbiorców sztuki.

Mamy szczęście, że w tej wyjątkowej stolicy Wielkopolski, od 2004 r., funkcjonuje główna siedziba naszej uczelni. Z przyjemnością i dumną zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania oraz zauroczonych wizytówką miasta przejezdnych do wspólnej edukacyjnej „przygody”. Kandydaci mogą wybierać w bogatej ofercie studiów licencjackich, mając do wyboru Bezpieczeństwo NarodoweBezpieczeństwo ZdrowotnePedagogikęPsychologię i Zarządzanie lub kontynuować edukację na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe.

Kontakt:
Poznań 60-778, ul. Elizy Orzeszkowej 1
tel. 61/ 670-33-11 lub 662 22 11 33
e-mail: [email protected]

KIERUNKI

na Wydziale Studiów Społecznych w Poznaniu

KONTAKTY

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:
tel. 616 703 311 / 694 835 348
e-mail: [email protected]

Dziekanat Wydziału Studiów Społecznych w Poznaniu:

e-mail: [email protected]

Platforma edukacyjna:
tel. 692 939 430
e-mail: [email protected]

Biuro karier i praktyk // Dyplomy:

e-mail: [email protected] / [email protected]

Sekretariat Konferencji:

e-mail: [email protected]

Biuro Rektora:

e-mail: [email protected]

Sekcja obsługi studenta – opłaty za studia:

e-mail: [email protected] / [email protected]

Uprzejmie informujemy, że ważne sprawy administracyjne, które wymagają fizycznej obecności w Uczelni, można załatwić po wcześniejszym umówienie się na konkretny termin i godzinę, drogą e-mailową lub telefonicznie z wybraną osobą funkcyjną.

Zapraszamy do sekcji: KONTAKT

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z POZNANIA:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy