Programy naukowe

INFORMATOR (PDF) – wybrane programy ogłoszone przez Narodowe Centrum Nauki, Fundację Rozwoju Sytemu Edukacji, Fundację na Rzecz Nauki Polskiej.

FINANSOWANIE BADAŃ PODSTAWOWYCH
PREZENTACJA Z WARSZTATÓW 

Narodowe Centrum Nauki (NCN) zaprasza do zapoznania się z prezentacją „Narodowe Centrum Nauki – Finansowanie badań podstawowych”, która została omówiona przez przedstawicieli ww. instytucji podczas warsztatów dla pracowników administracji jednostek naukowych w ramach Dni NCN w Lublinie (10 kwietnia br.). Można w niej odnaleźć niezbędne informacje na temat  sposobu przygotowania wniosku, jego złożenia, oceny, kwestii finansowych (w tym kosztów pośrednich) oraz prawnych.
Zachęcamy do lektury.

Naukowcy zamierzający przyjechać do Polski oraz ci, którzy rozważają rozwijanie własnej kariery za granicą, mogą skorzystać z serwisu www.euraxess.pl. Głównym celem serwisu jest wspomaganie międzynarodowej mobilności naukowców poprzez bezpłatne udzielanie kompletnych i praktycznych informacji oraz zapewnienie niezbędnej pomocy w trakcie pobytu za granicą.

  1. Dwoma głównymi grupami odbiorców, do których adresowany jest serwis są polskie instytucje naukowe i jednostki badawcze goszczące naukowców zagranicznych oraz polscy naukowcy pragnący wzbogacić ścieżkę swojej kariery naukowej o wymiar międzynarodowy.
  2. Polska sieć EURAXESS Services udziela bezpłatnej pomocy w różnych kwestiach prawno-administracyjnych dotyczących wyjazdu z Polski i przyjazdu do polskich jednostek badawczych w związku z prowadzeniem działalności naukowo-badawczej; zgodnie z zapisami EURAXESS Services Commitment.

Zapraszamy do skontaktowania się z jednym z 10 polskich Centrów Informacji EURAXESS.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy o terminach składania wniosków na poszczególne konkursy:

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy