Akademickie Biuro Karier i Rozwoju

Szukasz pracy? Chciałbyś stworzyć profesjonalne dokumenty aplikacyjne lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zadbać o rozwój osobisty? Przyjdź do Akademickiego Biura Karier i Rozwoju!

Akademickie Biuro Karier i Rozwoju Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu niesie pomoc i wsparcie dla studentów oraz absolwentów zakresie poszukiwania zatrudnienia, planowania ścieżki rozwoju edukacyjno-zawodowego oraz pogłębiania umiejętności niezbędnych do efektywnego funkcjonowania na rynku pracy. Swoje działania kierujemy do studentów i absolwentów oraz pracodawców. Skorzystaj z naszej oferty!

Swoją przyszłość tworzysz już dziś! Zainwestuj w siebie z Akademickim Biurem Karier i Rozwoju WSB!

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-14:00 oraz w weekendy (termin do indywidualnego ustalenia). 

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Skontaktuj się ze specjalistą ds. karier w swoim Wydziale:

Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach

o    mgr Agnieszka Walentynowicz – agnieszka.walentynowicz@wsb.net.pl, tel. 89 762 07 88

Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku

o    mgr Magdalena Bendryn –  magdalena.bendryn@wsb.net.pl, kariery.gdansk@wsb.net.pl, tel.  58 34198 51 wew. 14

Wydział Nauk Społecznych w Giżycku

o    mgr Ewa Szymańska – ewa.szymanska@wsb.net.pl, tel. 87 428 35 35

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach

o    mgr Jakub Kopyto – e-mail: jakub.kopyto@wsb.net.pl, tel. 32 335 40 19

Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie

o    mgr Anita Iwaniec – anita.iwaniec@wsb.net.pl, tel. 798 246 246, 505 387 670

Wydział Studiów Społecznych w Poznaniu

o    mgr Lidia Duval – lidia.duval@wsb.net.pl, tel. 61 851 05 18

Wydział Nauk Społecznych w Skoczowie

o    mgr Patrycja Gawlik – patrycja.gawlik@wsb.net.pl, tel.  33 853 17 04

Wydział Nauk Społecznych w Jastrzębiu Zdroju

o    mgr Anita Barwicka – anita.barwicka@wsb.net.pl, tel. 668 846 740

Wydział Nauk Społecznych w Koszalinie

o    mgr Ewa Kolska – ewa.kolska@wsb.net.pl, tel. 94 354 18 31

Kontakt

Kierownik Akademickiego Biura Karier i Rozwoju

dr Agnieszka Kijak

e-mail: biuro.karier@wsb.net.pl

Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy