Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wydział Studiów Społecznych w Poznaniu

Studia licencjackie (studia I stopnia) – WSB Poznań

Image module

Bezpieczeństwo Narodowe

Studia I stopnia

To kierunek studiów cieszący się od wielu lat dużą popularnością w WSB. Studia cechują się interdyscyplinarnością i wielowymiarowością. Przygotowują adeptów do podjęcia przyszłej pracy zawodowej w służbach mundurowych, administracji publicznej oraz innych organizacjach działających na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa bezpieczeństwa.

Image module

Bezpieczeństwo Zdrowotne

Studia I stopnia

Studia dla osób zainteresowanych problematyką chorób, zmian demograficznych, funkcjonowaniem służby zdrowia i nie tylko. Szeroki wybór specjalności m.in. „BHP i ochrona przeciwpożarowa”, „Edukacja zdrowotna i promocja zdrowia”, „Psychodietetyka – trener personalny”, „Terapia zajęciowa”.

Image module

Pedagogika

Studia I stopnia

Kierunek koncentruje się na zdobywaniu kompetencji potrzebnych w edukacji formalnej i pozaformalnej. Absolwenci kierunku są wyposażeni w wiedzę o skuteczności różnych zabiegów edukacyjnych. Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności. Specjalności do wyboru to m.in. “Logopedia”, “Pedagogika małego dziecka”, “Resocjalizacja i pedagogika penitencjarna”.

Image module

Psychologia

Studia I stopnia

Jeden z najpopularniejszych kierunków studiów w WSB. Studia dedykowane dla osób z duszą humanisty, chcących pracować w kontakcie z drugim człowiekiem. Sylwetka Absolwenta jest bardzo rozbudowana – po ukończeniu studiów psychologicznych znajdziesz zatrudnienie w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, szpitalach, ośrodkach pomocy społecznej, instytucjach państwowych i wielu innych.

Image module

Zarządzanie

Studia I stopnia

Kierunek studiów dedykowany dla osób, które interesują się sposobem funkcjonowania zespołów, struktur kadrowych. Studenci na studiach rozwijają swoje kompetencje z zakresu zarządzania kadrami, produktem, marką, bezpieczeństwem i higieną w pracy. Absolwent posiada kompetencje w sferze rozumnego przywództwa i komunikacji społecznej.

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z POZNANIA:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy: