GDAŃSK

Wydział Studiów Społecznych

O WYDZIALE

Gdańsk – miasto o niepowtarzalnym klimacie, pełne urokliwych uliczek, kamienic i pomników, będących świadectwem setek lat historii. To miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, bogactwo zabytków architektonicznych koresponduje z charakterystyczną perspektywą Żurawi, a szum morza koi burzliwe wspomnienia wydarzeń Solidarności.

Według opinii turystów miejsca, których nie można pominąć, to Ratusz Głównego MiastaFontanna NeptunaDwór ArtusaBazylika Mariacka oraz Dom Uphagena w którym odbywają się cykliczne koncerty muzyczne. Coroczny Jarmark Świętego Dominika nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających koneserów rękodzieł mistrzów różnorodnych rzemiosł, pasjonatów historii i zwolenników sztuki współczesnej.

Gdańsk to nie tylko miasto sztuki, ale także kultury, o czym świadczą wymieniane na całym świecie: Teatr SzekspirowskiFilharmonia BałtyckaEuropejskie Centrum SolidarnościOpera Bałtycka. Ponadto wzrok przyciągają barwne kamienice Starego Miasta, z “mieszkającą” w nich historią gdańszczan, a restauratorzy kuszą lokalnymi potrawami, którymi mogą posilić się między wykładami Studenci Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

Wydział Studiów Społecznych umożliwia zdobycie stopnia licencjata na kierunkach Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Bezpieczeństwo Zdrowotne i Psychologia i magistra na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Razem z nami możesz zdobywać dyplom w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Polski, a przy tym prowadzić bogate życie studenckie i kulturalne. W Gdańsku na pewno nie zmęczysz się nudą, a wzmożone nauką dni uzupełnisz dawką miejscowego jodu.

Kontakt:
Gdańsk 80-557, ul. Marynarki Polskiej 15
tel. 58/ 341-98-51
e-mail: [email protected]

KIERUNKI

na Wydziale Studiów Społecznych w Gdańsku

STUDIA II STOPNIA (magisterskie)
STUDIA PODYPLOMOWE

KONTAKTY

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:
tel. 61/ 670-33-11 lub 662 22 11 33
e-mail: [email protected]

Dziekanat Wydziału Studiów Społecznych w Gdańsku:
tel. 58/ 341-98-51
e-mail: [email protected]

Kontakt z osobami funkcyjnymi

lista kontaktówplik PDF

Biuro karier i praktyk // Dyplomy:
tel. 61/ 851-05-18
e-mail: [email protected] / [email protected]

Sekretariat Konferencji:
tel. 61/ 851-05-18
e-mail: [email protected]

Biuro Rektora:
tel. 61/ 851-05-18
e-mail: [email protected]

Sekcja obsługi studenta – opłaty za studia:
tel. 61/ 851-05-18
e-mail: [email protected] / [email protected]

Nasza KADRA

Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z GDAŃSKA:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy