Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku

Studia licencjackie (studia I stopnia) – WSB Gdańsk

Image module

Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Studia I stopnia

Podejmij studia w Gdańsku na tym kierunku i rozpocznij karierę w jednostkach służb mundurowych lub organizacjach zajmujących się bezpieczeństwem. Wybieraj spośród wielu specjalności by poszerzać swoje kompetencje w module podstawowym, kierunkowym i specjalnościowym.

bezpieczeństwo morskie w Gdańsku - studia licencjackie

Bezpieczeństwo Morskie

Studia I stopnia

Studia na kierunku bezpieczeństwo morskie na Wydziale WSB w Gdańsku skupiają się na zdobywaniu przez studentów wiedzy  z obszaru podstawowych praw rządzących bezpieczeństwem morskim, wspomaganiu naturalnej potrzeby samorozwoju i nabywaniu praktycznych umiejętności w problematyce ewaluacji zjawisk społecznych i kulturowych, kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności komunikowania się społecznego.

Image module

Bezpieczeństwo Zdrowotne

Studia I stopnia

Jeżeli chcesz pracować w organizacjach zajmujących się zdrowiem to idealny kierunek dla Ciebie. W toku studiów poznasz m.in. merytoryczne podstawy wiedzy o systemie zdrowotnym w Polsce, o międzynarodowych problemach zdrowia oraz dowiesz się, jakie podstawy prawne regulują obszar bezpieczeństwa zdrowotnego.

Image module

Pedagogika

Studia I stopnia

Na kierunku studiów zdobędziesz ogólną wiedzę z zakresu filozofii, socjologii i psychologii oraz szczegółową wiedzę pedagogiczną. Dowiesz się, jak pracować z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz jak opracowywać plan działań wspomagający ich prawidłowe funkcjonowanie.

Image module

Psychologia

Studia I stopnia

Na studiach I stopnia na kierunku psychologia w Wydziale w Gdańsku studenci otrzymują gruntowne przygotowanie do świadczenia pomocy psychologicznej. Program kształcenia został przygotowany w taki sposób, aby studenci pozyskiwali wszechstronną wiedzę psychologiczną oraz byli przygotowani do podejmowania działań prospołecznych i samodoskonalenia.

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z GDAŃSKA:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy: