Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach

O WYDZIALE

Gliwice – miasto o ogromnym, naukowym potencjale, pełne zapleczy i laboratoriów nowoczesnych technologii, wyróżniające się słynną wieżą Radiostacji, najwyższą drewnianą konstrukcją świata,   wzniesioną w 1935 roku i okrzykniętą cudem techniki regionu. To tutaj ma powstać Śląskie Centrum Nauki, projektowane na wzór słynnego już „gmachu” Kopernika w Warszawie.

W tym kwitnącym zaułku funkcjonuje Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, w którym kandydaci mają do wyboru trzy prestiżowe kierunki: Bezpieczeństwo NarodowePedagogikę oraz Psychologię.

Gliwice to miasto pełne zieleni, kunsztownych kwiatowych kompozycji, zadbanych uliczek i obiektów architektonicznych. Usytułowane w  pobliżu Cieszyna i Żywca, przyciąga  nie  tylko  pasjonatów  świata techniki, ale też wielbicieli przyrody i tych, którzy lubią wędrówki po malowniczych szlakach. Warto zatrzymać się w tutejszej Palmiarni Miejskiej, stanowiącej ułudę tropikalnej wyspy, wtopionej w centrum nowoczesnej aglomeracji.

Gliwice to także kultura przez duże “K”, zarówno za sprawą wydarzeń plenerowych, jak i Gliwickiego Teatru Muzycznego, który na swoich deskach, od lat, gości wiele sław.

Sporo miejsc oraz bogaty repertuar sezonowych wydarzeń kulturalnych pozwoli Ci tutaj, naładować akademicki akumulator, w czasie wolnym od sesji. A doświadczenie, nabierane w trakcie zajęć, z pewnością zaowocuje w karierze zawodowej.

Kontakt:
Gliwice 44-100, Pl. Piłsudskiego 9
tel. 32/ 335-40-19
e-mail: [email protected]

KIERUNKI

na Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach

STUDIA I STOPNIA (licencjackie)
STUDIA PODYPLOMOWE

KONTAKTY

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:
tel. 664 700 933
email: [email protected]

Dziekanat Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach:

e-mail: [email protected]

Platforma edukacyjna:
tel. 664 466 017
e-mail: [email protected]

Biuro karier i praktyk // Dyplomy:

e-mail: [email protected] / [email protected]

Sekretariat Konferencji:

e-mail: [email protected]

Biuro Rektora:

e-mail: [email protected]

Sekcja obsługi studenta – opłaty za studia:

e-mail: [email protected] / [email protected]

Uprzejmie informujemy, że ważne sprawy administracyjne, które wymagają fizycznej obecności w Uczelni, można załatwić po wcześniejszym umówienie się na konkretny termin i godzinę, drogą e-mailową lub telefonicznie z wybraną osobą funkcyjną.

Zapraszamy do sekcji: KONTAKT

Szanowni Państwo,

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu prowadzi działania edukacyjne związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, które skierowane są do odbiorców nastawionych na zawodowe i profesjonalne wykształcenie.

Uczelnia od kilkunastu lat przygotowuje studentów do pracy w zakresie bezpieczeństwa publicznego i osobistego poprzez praktyczne zajęcia prowadzone przez wykładowców – teoretyków, jak i też zapraszanych ekspertów  z tej dziedziny.

Obecnie Wydział Studiów Społecznych prowadzi studia I stopnia (licencjackie) na kierunkach: BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE, PSYCHOLOGIA i  PEDAGOGIKA oraz STUDIA PODYPLOMOWE .

Zadaniem naszej uczelni jest propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa oraz psychologii i pedagogiki nie tylko wśród studentów, ale również wśród uczniów szkół średnich. Dlatego też kierujemy do Państwa ofertę przeprowadzenia bezpłatnych warsztatów, przez nauczycieli akademickich naszego wydziału. Wykładowcy posiadają praktyczną wiedzę wynikającą z doświadczenia zawodowego, jak i praktycznego.

W ramach warsztatów młodzi ludzie mogą skorzystać z następujących bloków tematycznych:

  1. MNEMOTECHNIKI, czyli jak się uczyć, by nauczyć.
  2. DIETA dla mózgu. Co jeść aby mądrzeć? Jak przetrwać trudny czas egzaminów?
  3. Czy można go ujarzmić?
  4. ZARZĄDZANIE sobą w czasie dla Maturzystów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące konkretnych tematów z zakresu bezpieczeństwa i psychologii i pedagogiki, który mogą zainteresować uczniów Państwa szkoły.

W przypadku zainteresowania chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozostaję do Państwa dyspozycji – mgr Jakub Kopyto, specjalista do spraw promocji oraz studenckich karier i rozwoju, [email protected]  –  tel. 32 335 40 19 wew. 14

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z GLIWIC:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy