Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach

O WYDZIALE

Gliwice – miasto o ogromnym, naukowym potencjale, pełne zapleczy i laboratoriów nowoczesnych technologii, wyróżniające się słynną wieżą Radiostacji, najwyższą drewnianą konstrukcją świata,   wzniesioną w 1935 roku i okrzykniętą cudem techniki regionu. To tutaj ma powstać Śląskie Centrum Nauki, projektowane na wzór słynnego już „gmachu” Kopernika w Warszawie.

W tym kwitnącym zaułku funkcjonuje Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, w którym kandydaci mają do wyboru trzy prestiżowe kierunki: Bezpieczeństwo NarodowePedagogikę oraz Psychologię.

Gliwice to miasto pełne zieleni, kunsztownych kwiatowych kompozycji, zadbanych uliczek i obiektów architektonicznych. Usytułowane w  pobliżu Cieszyna i Żywca, przyciąga  nie  tylko  pasjonatów  świata techniki, ale też wielbicieli przyrody i tych, którzy lubią wędrówki po malowniczych szlakach. Warto zatrzymać się w tutejszej Palmiarni Miejskiej, stanowiącej ułudę tropikalnej wyspy, wtopionej w centrum nowoczesnej aglomeracji.

Gliwice to także kultura przez duże “K”, zarówno za sprawą wydarzeń plenerowych, jak i Gliwickiego Teatru Muzycznego, który na swoich deskach, od lat, gości wiele sław.

Sporo miejsc oraz bogaty repertuar sezonowych wydarzeń kulturalnych pozwoli Ci tutaj, naładować akademicki akumulator, w czasie wolnym od sesji. A doświadczenie, nabierane w trakcie zajęć, z pewnością zaowocuje w karierze zawodowej.

Kontakt:
Gliwice 44-100, Pl. Piłsudskiego 9
tel. 32/ 335-40-19
e-mail: rekrutacja.gliwice@wsb.net.pl

KONTAKT- WSB Gliwice

Uprzejmie informujemy, że ważne sprawy administracyjne, które wymagają fizycznej obecności w Uczelni, można załatwić po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin i godzinę, drogą e-mailową lub telefonicznie z wybraną osobą funkcyjną.

Zapraszamy do sekcji: KONTAKT

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:
tel. 664 700 933
email: rekrutacja.gliwice@wsb.net.pl

Dziekanat Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach:

e-mail: kierownik.dziekanatu.gliwice@wsb.net.pl

Platforma edukacyjna:
tel. 664 466 017
e-mail: platforma.edukacyjna@wsb.net.pl

Biuro karier i praktyk // Dyplomy:

e-mail: biuro.karier.poznan@wsb.net.pl / dyplomy@wsb.net.pl

Sekretariat Konferencji:

e-mail: sekretariat@wsb.net.pl

Biuro Rektora:

e-mail: asystent-rektora@wsb.net.pl

Sekcja obsługi studenta – opłaty za studia:

e-mail:  oplaty@wsb.net.pl

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z GLIWIC:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy: