GLIWICE

Wydział Studiów Społecznych

O WYDZIALE

Gliwice – miasto o ogromnym, naukowym potencjale, pełne zapleczy i laboratoriów nowoczesnych technologii, wyróżniające się słynną wieżą Radiostacji, najwyższą drewnianą konstrukcją świata,   wzniesioną w 1935 roku i okrzykniętą cudem techniki regionu. To tutaj ma powstać Śląskie Centrum Nauki, projektowane na wzór słynnego już „gmachu” Kopernika w Warszawie.

W tym kwitnącym zaułku funkcjonuje Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, w którym kandydaci mają do wyboru trzy prestiżowe kierunki: Bezpieczeństwo NarodowePedagogikę oraz Psychologię.

Gliwice to miasto pełne zieleni, kunsztownych kwiatowych kompozycji, zadbanych uliczek i obiektów architektonicznych. Usytułowane w  pobliżu Cieszyna i Żywca, przyciąga  nie  tylko  pasjonatów  świata techniki, ale też wielbicieli przyrody i tych, którzy lubią wędrówki po malowniczych szlakach. Warto zatrzymać się w tutejszej Palmiarni Miejskiej, stanowiącej ułudę tropikalnej wyspy, wtopionej w centrum nowoczesnej aglomeracji.

Gliwice to także kultura przez duże “K”, zarówno za sprawą wydarzeń plenerowych, jak i Gliwickiego Teatru Muzycznego, który na swoich deskach, od lat, gości wiele sław.

Sporo miejsc oraz bogaty repertuar sezonowych wydarzeń kulturalnych pozwoli Ci tutaj, naładować akademicki akumulator, w czasie wolnym od sesji. A doświadczenie, nabierane w trakcie zajęć, z pewnością zaowocuje w karierze zawodowej.

Kontakt:
Gliwice 44-100, Pl. Piłsudskiego 9
tel. 32/ 335-40-19
e-mail: [email protected]

KIERUNKI

na Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach

STUDIA I STOPNIA (licencjackie)
STUDIA PODYPLOMOWE

KONTAKTY

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:
tel. 61/ 670-33-11 lub 662 22 11 33
e-mail: [email protected]

Dziekanat Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach:
tel. 32/ 335-40-19 wew. 11
e-mail: [email protected]

Kontakt z osobami funkcyjnymi

lista kontaktówplik PDF

Biuro karier i praktyk // Dyplomy:
tel. 61/ 851-05-18
e-mail: [email protected] / [email protected]

Sekretariat Konferencji:
tel. 61/ 851-05-18
e-mail: [email protected]

Biuro Rektora:
tel. 61/ 851-05-18
e-mail: [email protected]

Sekcja obsługi studenta – opłaty za studia:
tel. 61/ 851-05-18
e-mail: [email protected] / [email protected]

Nasza KADRA

Wydział Nauk Społecznych w Gliwicach

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z GLIWIC:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy