Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach

Studia licencjackie (studia I stopnia) – WSB Gliwice

Image module

Bezpieczeństwo Narodowe

Studia I stopnia

Studia licencjackie w Gliwicach na tym kierunku to duży krok w stronę kariery zawodowej w służbach mundurowych lub jednostkach zajmujących się szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Wybieraj spośród wielu specjalności i zdobywaj nowe kompetencje w obszarze nauk o bezpieczeństwie.

Image module

Pedagogika

Studia I stopnia

Wybierz ten kierunek studiów, jeśli chciałbyś pracować np. w placówkach oświatowo-wychowawczych, poradniach logopedycznych, instytucjach poprawczych i karnych, fundacjach lub centrach pomocy rodzinie. Zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu pedagogiki ogólnej, ale również z psychologii, socjologii oraz filozofii.

Image module

Psychologia

Studia I stopnia

Studia dla osób z dużą dozą empatii. Jeśli chcesz poznać przyczyny i źródła zachowania oraz w jaki sposób pomagać słowem to kierunek idealny dla Ciebie. W ofercie znajduje się wiele unikatowych specjalności np. psychologia kryminalistyczno-śledcza, neuropsychologia, psychologia kliniczna i inne.

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z GLIWIC:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy: