Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Bartoszyce)

Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach

Wybierz studia na Mazurach (WSB Bartoszyce)

Decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 31.07.2014 r. nadała Wydziałowi Nauk Społecznych w Bartoszycach uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku pedagogika na poziomie studiów I stopnia. Od tego czasu budujemy wspólnie historię kształcenia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w województwie warmińsko-mazurskim. Prowadzimy rekrutację w okresie zimowym i letnim, a semestry uruchamiane są od marca i października każdego roku.

Wraz ze studentami tworzymy społeczność akademicką skupiającą się na zdobywaniu praktycznych umiejętności z obszarów nauk, których wspólnym mianownikiem jest bezpieczeństwo.

Bartoszyce to nieprzypadkowo wybrana lokalizacja, w której chcemy kształcić kadry, głównie powiązane z służbami mundurowymi. Kierunek kształcenia ma swoje uzasadnienie w historii tego miasta i miejscach, w których zatrudnienie mogą zdobyć osoby wykwalifikowane z zakresu zagadnień powiązanych z wieloaspektowym pojęciem bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo jest rozumiane przez nas nie tylko jako element twardy związany z pracą w służbach mundurowych i strukturach administracji rządowej, ale również jako pojęcie nierozerwalnie związane z obszarem zdrowia psychicznego i fizycznego.

Na jakich kierunkach studiów licencjackich kształcimy w WSB Bartoszyce?

W Wydziale Nauk Społecznych w Bartoszycach kształcimy na kierunkach studiów takich jak:

Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Bartoszycach?

  • Gwarantujemy Tobie sukces zawodowy.

Pierwsze doświadczenia zdobywasz na praktykach, które zapewnia Tobie Uczelnia. W Akademickim Biurze Karier i Rozwoju uczysz się przygotowywania dokumentów aplikacyjnych i korzystasz z warsztatów doradztwa zawodowego.

  • Zespół WSB stawia na rozwój studentów oraz kadry,

dlatego jesteśmy beneficjentami projektów unijnych, dzięki którym organizujemy liczne warsztaty i szkolenia, których celem jest wzrost jakości i efektywności kształcenia oraz procesów zarządzania w WSB z siedzibą w Poznaniu.

  • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa współpracuje z licznymi partnerami biznesowymi,

którzy wspierają tworzenie programów studiów, organizują praktyki i wydarzenia dla studentów, w ten sposób studiowanie tutaj jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko nauką teorii.

KONTAKT- WSB Bartoszyce

Zapraszamy do sekcji: KONTAKT

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:
tel. 696 060 056
e-mail: [email protected]

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach:

e-mail: [email protected]

Platforma edukacyjna:
tel. 696 060 056
e-mail: [email protected]

Biuro karier i praktyk // Dyplomy:

e-mail: [email protected] / [email protected]

Sekretariat Konferencji:

e-mail: [email protected]

Biuro Rektora:

e-mail: [email protected]

Sekcja obsługi studenta – opłaty za studia:

e-mail:  [email protected]

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z BARTOSZYC:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy: