Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach

O WYDZIALE

BARTOSZYCE – urokliwe miasto zlokalizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, łączy w sobie polską tradycję, wschodnią legendę i krzyżackie sentymenty, które na zawsze zapisały się w ikonografii herbu i flagi miasta. Dwa skrzyżowane ze sobą topory przypominają wprawdzie o zdobytym  w bitwie pod Grunwaldem trofeum, bynajmniej nie odstraszają turystów. Penetrujący Krainę Tysiąca Jezior podróżnicy chętnie odwiedzają miasto, związane z legendą Gustebaldy i Bartka, zmienionych w kamienne posągi.

Zauroczonych widokiem miasta, a także jego mieszkańców Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza  do mieszczącego się w Bartoszycach Wydziału Nauk Społecznych, gdzie kandydaci mogą rozpocząć studia ma kierunku Pedagogika.

Bartoszyce to nieprzypadkowo wybrana lokalizacja, w której chcemy kształcić kadry, głównie powiązane z służbami mundurowymi. Kierunek kształcenia ma swoje uzasadnienie w historii tego miasta i miejscach, w których zatrudnienie mogą zdobyć osoby wykwalifikowane z zakresu zagadnień powiązanych z wieloaspektowym pojęciem bezpieczeństwa.

   Kunsztowna, zabytkowa Brama Lidzbarska, urokliwe dorzecze rzeki Łyny, doceniane przez wytrawnych kajakarzy, piękne gotyckie i neogotyckie kościoły – z pewnością zachęcają do odwiedzin tego miasta. Zdrowy klimat tej urokliwej mazurskiej miejscowości magnetyzuje swoimi walorami i miejmy nadzieję, przyciągnie studentów na chwilę znacznie dłuższą niż akademicka przygoda.

Decyzja MNiSW z dnia 31.07.2014 r. nadała Wydziałowi Nauk Społecznych w Bartoszycach uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku pedagogika na poziomie studiów I stopnia. Tym samym z nieskrywaną satysfakcją zapraszamy na studia! Rekrutacja prowadzona jest w okresie zimowym i letnim, a semestry uruchamiane od marca i października każdego roku.

Kontakt:

Bartoszyce 11-200, ul. Starzyńskiego 2 B
tel. 696 060 056 lub 89 762 07 88
e-mail: rekrutacja.bartoszyce@wsb.net.pl

KIERUNKI

na Wydziale Nauk Społecznych w Bartoszycach

STUDIA I STOPNIA (licencjackie)
STUDIA PODYPLOMOWE

KONTAKTY

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:
tel. 696 060 056
e-mail: rekrutacja.bartoszyce@wsb.net.pl

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach:

e-mail: dziekanat.bartoszyce@wsb.net.pl

Platforma edukacyjna:
tel. 696 060 056
e-mail: platforma.edukacyjna@wsb.net.pl

Biuro karier i praktyk // Dyplomy:

e-mail: biuro.karier.poznan@wsb.net.pl / dyplomy@wsb.net.pl

Sekretariat Konferencji:

e-mail: sekretariat@wsb.net.pl

Biuro Rektora:

e-mail: asystent@wsb.net.pl

Sekcja obsługi studenta – opłaty za studia:

e-mail: czesne@wsb.net.pl / studenci@wsb.net.pl

Uprzejmie informujemy, że ważne sprawy administracyjne, które wymagają fizycznej obecności w Uczelni, można załatwić po wcześniejszym umówienie się na konkretny termin i godzinę, drogą e-mailową lub telefonicznie z wybraną osobą funkcyjną.

Zapraszamy do sekcji: KONTAKT

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z BARTOSZYC:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy