Rok akademicki 2021/2022 w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu
Zajęcia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa rozpoczną się z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.
Biorąc pod uwagę oczekiwania studentów, rekomendacje i wytyczne MEiN, a jednocześnie dbając o najwyższy poziom kształcenia, w semestrze zimowym oraz letnim w roku akademickim 2021/2022 Uczelnia będzie prowadzić wybrane zajęcia dydaktyczne (wykłady oraz ćwiczenia) w formie on-line (zdalnie), na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz na studiach podyplomowych – niezależnie od tego, czy taka forma zajęć została przewidziana odpowiednio w planie studiów lub programie kształcenia.
Wykłady i ćwiczenia online będą realizowane przy użyciu sprawdzonej platformy edukacyjnej lub Microsoft Teams.
REGULACJE PRAWNO-ORGANIZACYJNE
dotyczące funkcjonowania Uczelni w roku akademickim 2021/2022
Zapoznaj się z Zarządzeniami Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, regulującymi funkcjonowanie Uczelni.
Zasady dobrego zachowania podczas kształcenia wykorzystującego metody i techniki kształcenia na odległość (netykieta), kompetencje cyfrowe oczekiwane od kandydatów na studia i studentów oraz wymagania sprzętowe (i inne).
Zasady dotyczące uczestnictwa w zajęciach i konsultacjach zdalnych oraz korespondencji e-mailowej między studentami i nauczycielami akademickimi oraz wymagania sprzętowe dla kandydatów na studia
Na stronie internetowej w zakładce KONTAKT udostępniamy wszystkie adresy skrzynek e-mailowych pracowników administracyjnych. Przejdź do zakładki i wybierz osobę, z którą chcesz się skontaktować.
Uzyskaj wsparcie ze strony Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa!
Masz ważne pytania, problemy, które pojawiły się w okresie zagrożenia koronawirusem SARS-Cov-2 ?
Jesteś obywatelem Ukrainy, masz ważne pytania, problemy, które pojawiły się w związku z sytuacją w Twoim kraju? Zgłoś się do nas!
Zmienia się skład Zespołu Pomocy Kryzysowej, który przedstawia się następująco:
- dr Natalia MAJCHRZAK – przewodnicząca Zespołu (e-mail: [email protected]; nr tel.: 882 067 771);
- dr Anna KURKIEWICZ – członek Zespołu – odpowiedzialna za wsparcie w sprawach informowania Studentów o możliwościach uzyskania pomocy ze strony państwa (program Tarczy antykryzysowej) (e-mail: [email protected]; nr tel.: 668 807 033);
- mgr Karolina LEŃCZUK – członek Zespołu – odpowiedzialna za wsparcie w sprawach wewnętrznych Uczelni (np. socjalno-bytowych, organizacyjnych, dydaktycznych itp.) (e-mail: [email protected]; nr tel.: 537 123 125);
- mgr Sandra NIEDZIELSKA – członek Zespołu, psycholog – odpowiedzialna za wsparcie w sprawach psychologicznych, społecznych i osobistych (e-mail: sandra.niedzielska@ wsb.net.pl; nr tel.: 787 214 274).
Sprawdź możliwości wsparcia:
AKTUALNOŚCI:
Sprawdź jakie zasady i regulacje obowiązywały w roku akademickim 2020/2021