Kierunek dostępny też na wydziale: GDAŃSK, GLIWICE, GIŻYCKO, JAWORZNO, JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, KOSZALIN, POZNAŃ

Specjalność: Psychologia cyberzagrożeń

 

STUDIA I STOPNIA

Dlaczego warto wybrać specjalność: Psychologia cyberzagrożeń?

 

Specjalność Psychologia Cyberzagrożeń na kierunku Psychologia to dynamicznie rozwijająca się dziedzina, która skupia się na zrozumieniu, przeciwdziałaniu i rozwiązywaniu problemów związanych z cyberbezpieczeństwem oraz psychologicznymi aspektami współczesnych technologii.

Studenci na tej specjalności zdobywają niezbędną wiedzę z zakresu psychologii, ale skupiają się również na specyficznych obszarach, takich jak cyberprzestępczość, uzależnienie od technologii oraz innych kompetencji dwudziestego pierwszego wieku.

Program obejmuje nie tylko teoretyczne podstawy psychologii, jak i praktyczne umiejętności niezbędne do identyfikacji, zrozumienia i zarządzania różnorodnymi zagrożeniami związanymi z technologią.

Nasi doświadczeni wykładowcy i eksperci w dziedzinie psychologii cyberzagrożeń zapewniają praktyczne podejście do nauki, umożliwiając studentom rozwijanie umiejętności niezbędnych do analizy, prewencji i interwencji w obszarze cyberpsychologii. Studenci mają również możliwość uczestniczenia w praktykach zawodowych, aby w pełni zintegrować
zdobytą wiedzę z realnymi wyzwaniami dziedziny.

 

Wybierając specjalność Psychologia Cyberzagrożeń, studenci otwierają przed sobą drzwi do kariery w:

  • obszarze bezpieczeństwa cybernetycznego,
  • konsultingu psychologicznego,
  • agencjach rządowych zajmujących się cyberbezpieczeństwem,
  • organizacjach pozarządowych,
  • instytucjach edukacyjnych.
ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z POZNANIA:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy