Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie

O WYDZIALE

JAWORZNO – blisko 100-tysięczne miasto położone na Wyżynie Śląskiej, bogate w złoża srebra i ołowiu, z unikatową dla tego miejsca infrastrukturą, obecność dużych zakładów przemysłowych oraz dynamicznie rozwijający się sektor małych i  średnich przedsiębiorstw sprawiają, że to miasto przyszłości, godne uwagi studenta, który chce połączyć edukację z życiem zawodowym.

Jaworznianie mogą pochwalić się pięknym, kameralnym Rynkiem, wartymi zobaczenia obiektami sakralnymi, rezerwatem przyrody Doliną Żabnika, położoną w północno-wschodniej części miasta oraz wyjątkową Geosferą, która jest wyróżnikiem miasta w całym regionie. Uroku i artystycznego akcentu dodaje też, prężnie działające, Miejskie Centrum Kultury, które wychowuje już kolejne pokolenie. Jest i słynna Hala Widowisko-Sportowa, na której Jaworzanie spotykają się przy okazji zawodów sportowych i hucznych koncertów.

To najbardziej zielone miasto tego regionu, dalekie od aranżacji wielkomiejskiego krajobrazu. Poszczególne dzielnice oddzielone są między sobą rozległymi pasami lasów i łąk, co dopinguje do ładowania “studenckich akumulatorów ” na świeżym powietrzu.

W tak urokliwym miejscu Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa uruchamia kolejny ze swoich wydziałów, kształcąc na kierunku Bezpieczeństwo Publiczne.


Kontakt:

Jaworzno 43-603, ul. Inwalidów Wojennych 2
tel. 798 246 246
e-mail: [email protected]

KIERUNKI

na Wydziale Nauk Społecznych w Jaworznie

STUDIA I STOPNIA (licencjackie)
STUDIA PODYPLOMOWE

KONTAKTY

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:
tel. 505 387 670
e-mail: [email protected]

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych Jaworznie:
Jaworzno 43-600, ul. Inwalidów Wojennych 2

e-mail: [email protected]

Platforma edukacyjna:
tel. 660 075 277
e-mail: [email protected]

Biuro karier i praktyk // Dyplomy:

e-mail: [email protected] / [email protected]

Sekretariat Konferencji:

e-mail: [email protected]

Biuro Rektora:

e-mail: [email protected]

Sekcja obsługi studenta – opłaty za studia:

e-mail: [email protected] / [email protected]

Szanowni Państwo

Uczelnia kreuje ludzi aktywnych, kompetentnych, zaradnych i przedsiębiorczych, którzy odznaczają się wysokim poziomem etyki zawodowej. Zadaniem naszej uczelni jest propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa oraz psychologii nie tylko wśród studentów, ale również wśród uczniów szkół średnich. Dlatego też kierujemy do Państwa ofertę przeprowadzenia bezpłatnych wykładów otwartych i warsztatów, które prowadzą nasi wykładowcy akademiccy. Możemy zaproponować następujące tematy:

Stres maturzysty

  1. Warsztat ten przybliży tematykę stresu. Czym on jest? Jak go odczuwamy jak sobie z nim radzimy? Co możemy zrobić aby zbliżający się egzamin maturalny nie był dla nas przeżyciem traumatycznym a po prostu kolejnym pozytywnym wyzwaniem?

Dieta maturzysty

  1. Dieta dla mózgu, Co jeść, by mądrzeć? Jak przetrwać trudny czas egzaminów? Co jeść by nauka stała się łatwiejsza?

Mnemotechniki

  1. Jak się uczyć, aby nauczyć. Warsztat przybliżający wiedzę na temat pamięci,   jej funkcjonowania oraz ułatwiających uczenie się.

Uzależnienia behawioralne

  1. Problemy uzależnień naszych czasów. Jak je rozpoznać, zdefiniować, jak przeciwdziałać i je leczyć.

Moja pierwsza praca oraz skuteczne metody poszukiwania pracy dla młodzieży

  1. Jak napisać CV, na co zwrócić szczególna uwagę, w jaki sposób szukać pracy?

Przyszłość z pasją: studia, praca, kariera

 

Terminy spotkań w szkołach ustalicie Państwo, telefonując do Wydziału Nauk Społecznych w Jaworznie pod nr tel. : 505-387-670, 660-075-277, lub mailowo: [email protected]

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Uprzejmie informujemy, że ważne sprawy administracyjne, które wymagają fizycznej obecności w Uczelni, można załatwić po wcześniejszym umówienie się na konkretny termin i godzinę, drogą e-mailową lub telefonicznie z wybraną osobą funkcyjną.

Zapraszamy do sekcji: KONTAKT

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z JAWORZNA:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy