Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wydział Nauk Społecznych w Giżycku

O WYDZIALE

GIŻYCKO – piękna i dająca się zapamiętać “perła” Mazur, stolica polskiego żeglarstwa, położona pomiędzy jeziorami Kisajno a Niegocin. Mazurska przystań statków Żeglugi Morskiej przyciąga wytrawnych “Wilków morskich”, aby zarzucili na dłużej kotwicę właśnie w tym kurorcie. Schodząc na ląd, także można tu wiele zobaczyć…  

Giżycko słynie z pięknych budowli: jest tu Zamek Krzyżacki, a także piękne kościoły i cerkwie greckokatolickie. Jest i słynny Most Obrotowy na Kanale Łuczańskim, jedyny tego typu czynny most w Europie z XIX wieku oraz Wieża Ciśnień z przełomu XIX i XX wieku dla chcących obejrzeć panoramę miasta oraz okolicznych jezior. Na łowców wspomnień historycznych oraz amatorów wydarzeń artystycznych czeka tu monumentalna Twierdza Boyen, XIX-wieczna fortyfikacja, gdzie w przepięknie zaaranżowanym amfiteatrze, odbywają się festiwale piosenki żeglarskiej.

Zauroczonych widokiem miasta, a także jego mieszkańców Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza do mieszczącego się w Giżycku Wydziału Nauk Społecznych. Pod naszymi skrzydłami można tu zdobyć dyplom na bezpieczeństwie zdrowotnymMinisterstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego decyzją z dnia 14 października 2014 r. nadało Wydziałowi w Giżycku uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia właśnie na w/w kierunku. Rekrutacja prowadzona jest w okresie zimowym i letnim, a semestry uruchamiane od marca i października każdego roku.

Woda, zielone przestrzenie, ciekawa architektura i artystyczne projekty z pewnością zachęcają do odwiedzin tego miasta. Zdrowy klimat tej urokliwej mazurskiej miejscowości magnetyzuje swoimi walorami i miejmy nadzieję, przyciągnie studentów na chwilę znacznie dłuższą niż akademicka przygoda.

Kontakt:
Giżycko 11-500, ul. Pocztowa 5
tel. /87/ 428 35 35 lub 602-466-522
e-mail: rekrutacja.gizycko@wsb.net.pl

KIERUNKI

na Wydziale Nauk Społecznych w Giżycku

STUDIA I STOPNIA (licencjackie)
STUDIA PODYPLOMOWE

KONTAKTY

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz podyplomowe:
tel. 602 466 522
e-mail: rekrutacja.gizycko@wsb.net.pl

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych w Giżycku:

e-mail: dziekanat.gizycko@wsb.net.pl 

Platforma edukacyjna:
tel.572 711 889
e-mail: platforma.edukacyjna@wsb.net.pl

Biuro karier i praktyk // Dyplomy:

e-mail: biuro.karier.poznan@wsb.net.pl / dyplomy@wsb.net.pl

Sekretariat Konferencji:

e-mail: sekretariat@wsb.net.pl

Biuro Rektora:

e-mail: asystent@wsb.net.pl

Sekcja obsługi studenta – opłaty za studia:

e-mail: czesne@wsb.net.pl / studenci@wsb.net.pl

Uprzejmie informujemy, że ważne sprawy administracyjne, które wymagają fizycznej obecności w Uczelni, można załatwić po wcześniejszym umówienie się na konkretny termin i godzinę, drogą e-mailową lub telefonicznie z wybraną osobą funkcyjną.

Zapraszamy do sekcji: KONTAKT

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z GIŻYCKA:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy