Abecadło kompetencji miękkich
OPIS
CEL SZKOLENIA:
Co to są kompetencje miękkie i dlaczego warto je rozwijać?
Obserwując ludzi wokół siebie zauważamy, że jednym przychodzi osiąganie wyznaczonego celu łatwiej, a innym zdecydowanie trudniej. Duże znaczenie w osiągnięciu tego co sobie zamierzyliśmy ma jakość komunikacji, którą się posługujemy. Żeby nasza komunikacja była spójna i pozwalała nam osiągnąć zamierzony cel, musimy wykorzystać szereg umiejętności osobistych i personalnych, które ułatwią nam zadanie. Na naszym szkoleniu pokażemy różne metody pracy nad sobą i rozwijania kompetencji miękkich, które można wykorzystać w życiu codziennym
- Umiejętności osobiste:
– Zarządzanie sobą w czasie
– Radzenie sobie ze stresem
– Samomotywacja
– Rozwój inteligencji emocjonalnej
– Asertywność
- Umiejętności personalne:
– zdolności perswazyjne
– rozwiązywanie konfliktów
– autoprezentacja
– delegowanie zadań
– praca zespołowa
DO KOGO SKIEROWANY:
Do osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje miękkie. A także osób, które mają problem z organizacją własnego czasu pracy, a także chcą poprawić lub rozwinąć swoje umiejętności komunikacji.
PROWADZĄCY:
Dorota Dębosz – Zalewska
Od trzynastu lat jest związana z szeroko pojętą edukacją: dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest Nauczycielem Dyplomowanym, Wykładowcą akademickim, Szkoleniowcem. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkołach różnego szczebla, na uczelniach oraz firmach szkoleniowych w Polsce, Czechach i Portugalii. Specjalizuje się w zagadnieniach: z dziedziny prawa, zwłaszcza prawa administracyjnego oraz prawa oświatowego. Z wykształcenia jest historykiem. W tej dziedzinie szczególnie interesuje się paleografią – czyli rozczytywaniem starych dokumentów. W trakcie kilkunastu lat pracy zawodowej zdobyła doświadczenie w: wystąpieniach publicznych, pozyskiwaniu środków na realizację projektów o zasięgu międzynarodowym, budowaniu marki edukacyjnej, kształtowaniu umiejętności miękkich. Swoimi doświadczeniami i wiedzą chętnie dzieli się na prowadzonych szkoleniach. Wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywała w trakcie licznych studiów, w tym: magisterskich, podyplomowych i doktoranckich, a także kursów i szkoleń w Polsce i za granicą. Jest autorką publikacji naukowych i popularnonaukowych. Ponadto wyniki swojej pracy badawczej ogłasza na konferencjach naukowych, w których regularnie uczestniczy. W życiu kieruje się słowami Eleonory Roosvelt: „…Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń…”
FORMA ZAJĘĆ:
Wykład / Warsztaty
CZAS TRWANIA: 6 h
MIEJSCE I TERMIN
TERMIN:
w trakcie ustalania
MIEJSCE:
w trakcie ustalania
CENA
w trakcie ustalania
REKRUTACJA
Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: [email protected]
Osoby, które wypełniły i przesłały formularz zgłoszeniowy, zobowiązane są do wniesienia opłaty za szkolenie przelewem – w ciągu 3 dni od daty otrzymania informacji potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia oraz przesłania e-maila z potwierdzeniem dowodu wpłaty na adres: [email protected]
Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Uczelni:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa,
ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań
NIP: 7781423778
Nr konta: 49 1090 1346 0000 0001 1934 6279 z dopiskiem „Imię, nazwisko, tytuł szkolenia”
KONTAKT:
Tel: 61 8 510 518 // e-mail: [email protected]
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: [email protected] lub telefonicznie: 32 335 40 19 wew. 14. – wraz z dowodem wpłaty!
Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Uczelni:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa,
ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań
NIP: 7781423778
Nr konta: 49 1090 1346 0000 0001 1934 6279
koniecznie z dopiskiem: „Imię i nazwisko , abecadło”.
KONTAKT:
Tel: 32/ 335 40 19 wew. 12 // e-mail: [email protected]
AKTUALNOŚCI: