KURSY I SZKOLENIA
SZKOLENIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE

Abecadło kompetencji miękkich

OPIS

CEL SZKOLENIA:

Co to są kompetencje miękkie i dlaczego warto je rozwijać?

Obserwując ludzi wokół siebie zauważamy, że jednym przychodzi osiąganie wyznaczonego celu łatwiej, a innym zdecydowanie trudniej. Duże znaczenie w osiągnięciu tego co sobie zamierzyliśmy ma jakość komunikacji, którą się posługujemy. Żeby nasza komunikacja była spójna i pozwalała nam osiągnąć zamierzony cel, musimy wykorzystać szereg umiejętności osobistych i personalnych, które ułatwią nam zadanie. Na naszym szkoleniu pokażemy różne metody pracy nad sobą i rozwijania kompetencji miękkich, które można wykorzystać w życiu codziennym

  • Umiejętności osobiste:

– Zarządzanie sobą w czasie

– Radzenie sobie ze stresem

– Samomotywacja

– Rozwój inteligencji emocjonalnej

– Asertywność

  • Umiejętności personalne:

– zdolności perswazyjne

– rozwiązywanie konfliktów

– autoprezentacja

– delegowanie zadań

– praca zespołowa

DO KOGO SKIEROWANY:

Do osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje miękkie. A także osób, które mają problem z organizacją własnego czasu pracy, a także chcą poprawić lub rozwinąć swoje umiejętności komunikacji.

PROWADZĄCY:

Dorota Dębosz – Zalewska

Od trzynastu lat jest związana z szeroko pojętą edukacją: dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest Nauczycielem Dyplomowanym, Wykładowcą akademickim, Szkoleniowcem. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkołach różnego szczebla, na uczelniach oraz firmach szkoleniowych w Polsce, Czechach i Portugalii. Specjalizuje się w zagadnieniach: z dziedziny prawa, zwłaszcza prawa administracyjnego oraz prawa oświatowego. Z wykształcenia jest historykiem. W tej dziedzinie szczególnie interesuje się paleografią – czyli rozczytywaniem starych dokumentów. W trakcie kilkunastu lat pracy zawodowej zdobyła doświadczenie w: wystąpieniach publicznych, pozyskiwaniu środków na realizację projektów o zasięgu międzynarodowym, budowaniu marki edukacyjnej, kształtowaniu umiejętności miękkich. Swoimi doświadczeniami i wiedzą chętnie dzieli się na prowadzonych szkoleniach. Wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywała w trakcie licznych studiów, w tym: magisterskich, podyplomowych i doktoranckich, a także kursów i szkoleń w Polsce i za granicą. Jest autorką publikacji naukowych i popularnonaukowych. Ponadto wyniki swojej pracy badawczej ogłasza na konferencjach naukowych, w których regularnie uczestniczy. W życiu kieruje się słowami Eleonory Roosvelt: „…Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń…”

FORMA ZAJĘĆ:

Wykład / Warsztaty

CZAS TRWANIA: 6 h

MIEJSCE I TERMIN

TERMIN:
w trakcie ustalania

MIEJSCE:
w trakcie ustalania

CENA

w trakcie ustalania

REKRUTACJA

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: [email protected]
Osoby, które wypełniły i przesłały formularz zgłoszeniowy, zobowiązane są do wniesienia opłaty za szkolenie przelewem – w ciągu 3 dni od daty otrzymania informacji potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia oraz  przesłania e-maila z potwierdzeniem dowodu wpłaty na adres: [email protected]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Uczelni:  
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa,
ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań
NIP: 7781423778
Nr konta: 49 1090 1346 0000 0001 1934 6279  z dopiskiem „Imię, nazwisko, tytuł szkolenia”

KONTAKT: 

Tel: 61 8 510 518 // e-mail: [email protected]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYplik DOC

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: [email protected] lub telefonicznie: 32 335 40 19 wew. 14. – wraz z dowodem wpłaty!
Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Uczelni:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa,
ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań
NIP: 7781423778
Nr konta: 49 1090 1346 0000 0001 1934 6279
koniecznie z dopiskiem: „Imię i nazwisko , abecadło”.

KONTAKT: 
Tel: 32/ 335 40 19 wew. 12 // e-mail:  [email protected]

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy