KURSY I SZKOLENIA
SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

Abecadło kompetencji miękkich

OPIS

Czym są kompetencje miękkie i dlaczego warto je rozwijać?

Obserwując ludzi wokół siebie zauważamy, że jednym przychodzi osiąganie wyznaczonego celu łatwiej, a innym zdecydowanie trudniej. Duże znaczenie w osiągnięciu tego co sobie zamierzyliśmy ma jakość komunikacji, którą się posługujemy. Żeby nasza komunikacja była spójna i pozwalała nam osiągnąć zamierzony cel, musimy wykorzystać szereg umiejętności osobistych i personalnych, które ułatwią nam zadanie. Na naszym szkoleniu pokażemy różne metody pracy nad sobą i rozwijania kompetencji miękkich, które można wykorzystać w życiu codziennym

Program szkolenia:

  • Umiejętności osobiste:

– Zarządzanie sobą w czasie
– Radzenie sobie ze stresem
– Samomotywacja
– Rozwój inteligencji emocjonalnej
– Asertywność

  • Umiejętności personalne:

– zdolności perswazyjne
– rozwiązywanie konfliktów
– autoprezentacja
– delegowanie zadań
– praca zespołowa

Forma zajęć: Wykład / Warsztaty

Czas trwania: 6 h

Szkolenie skierowane do osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje miękkie. A także osób, które mają problem z organizacją własnego czasu pracy, chcą poprawić lub rozwinąć swoje umiejętności komunikacji.

Prowadząca: Dorota Dębosz – Zalewska

Od trzynastu lat jest związana z szeroko pojętą edukacją: dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest Nauczycielem Dyplomowanym, Wykładowcą akademickim, Szkoleniowcem. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkołach różnego szczebla, na uczelniach oraz firmach szkoleniowych w Polsce, Czechach i Portugalii. Specjalizuje się w zagadnieniach: z dziedziny prawa, zwłaszcza prawa administracyjnego oraz prawa oświatowego. Z wykształcenia jest historykiem. W tej dziedzinie szczególnie interesuje się paleografią – czyli rozczytywaniem starych dokumentów. W trakcie kilkunastu lat pracy zawodowej zdobyła doświadczenie w: wystąpieniach publicznych, pozyskiwaniu środków na realizację projektów o zasięgu międzynarodowym, budowaniu marki edukacyjnej, kształtowaniu umiejętności miękkich. Swoimi doświadczeniami i wiedzą chętnie dzieli się na prowadzonych szkoleniach. Wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywała w trakcie licznych studiów, w tym: magisterskich, podyplomowych i doktoranckich, a także kursów i szkoleń w Polsce i za granicą. Jest autorką publikacji naukowych i popularnonaukowych. Ponadto wyniki swojej pracy badawczej ogłasza na konferencjach naukowych, w których regularnie uczestniczy. W życiu kieruje się słowami Eleonory Roosvelt: „…Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń…”

MIEJSCE I TERMIN

TERMIN:
w trakcie ustalania

MIEJSCE:
w trakcie ustalania

CENA

w trakcie ustalania

REKRUTACJA

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu!

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Osoby, które wypełniły i przesłały formularz zgłoszeniowy, zobowiązane są do wniesienia opłaty za szkolenie przelewem – w ciągu 3 dni od daty otrzymania informacji potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia oraz  przesłania e-maila z potwierdzeniem dowodu wpłaty na adres: [email protected]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYplik DOC

Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Uczelni:  
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa,
ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań
NIP: 7781423778
Nr konta: 49 1090 1346 0000 0001 1934 6279  z dopiskiem „Imię, nazwisko, tytuł szkolenia”

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy