Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Studia w Gdańsku

Studia w Gdańsku


STUDIA LICENCJACKIE
Bezpieczeństwo Wewnętrzne | Pedagogika | Psychologia (nowość)
STUDIA MAGISTERSKIE

Bezpieczeństwo Wewnętrzne


Gdańsk - miasto o niepowtarzalnym klimacie, pełne urokliwych zaułków, budowli i pomników, będących świadectwem setek lat historii. To miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, bogactwo zabytków architektonicznych koresponduje z charakterystyczną perspektywą Żurawi, a szum morza koi burzliwe wspomnienia wydarzeń Solidarności.

Wielu turystów mówi, że to miasto nie tylko warto zobaczyć, ale także rzetelnie zwiedzić. Ratusz GłównegoMiasta, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka czy Dom Uphagena, zapraszający w gościnę na „muzyczne niedziele”, to niektóre spośród całej plejady obiektów, gotowych wyryć w pamięci wspomnienia najbardziej wymagającym turystom. 

Liczne muzea, jarmarki, uliczne spektakle teatralne, scena operowa i Filharmonii Bałtyckiej, ale także dyskoteki i kameralne kafejki, przyciągają licznych gości, również zagranicznych. Wielu z nich to młodzi ludzie, którzy szukają swojego miejsca, a chcąc zapuścić korzenie, „cumują” przy jednej z miejskich uczelni.

Zauroczonych widokiem miasta, a także jego mieszkańcówWyższa Szkoła Bezpieczeństwazaprasza  do mieszczącego się w Gdańsku Wydziału Studiów Społecznych, umożliwiającego zgłębianie wiedzy w nadmorskim klimacie na poziomie licencjatu na kierunkach Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Pedagogika i Psychologia, a także do kontynuowania edukacji na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

         

         Razem z nami możesz zdobywać dyplom w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Polski, a przy tym prowadzić bogate życie studenckie i kulturalne. W Gdańsku na pewno nie zmęczysz się nudą, a wzmożone nauką dni uzupełnisz dawką miejscowego jodu.

Kontakt:
Gdańsk 80-557, ul. Marynarki Polskiej 15 
tel. 58/ 341-98-51
e-mail: rekrutacja.gdansk@wsb.net.pl


 OFERTA EDUKACYJNA: 


 Czytaj więcej: 


 Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:

                              Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: