Kierunek dostępny też na wydziale: BARTOSZYCE

Bezpieczeństwo Publiczne

STUDIA I STOPNIA

OPIS KIERUNKU

Problematyka bezpieczeństwa zarówno w wymiarze lokalnym, jak i globalnym towarzyszy nam każdego dnia, a zapewnienie bezpieczeństwa wymaga wykwalifikowanej kadry specjalistów. Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na profesjonalistów posiadających odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa. Studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo Publiczne kształcą przyszłe służby mundurowe – fachowców odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa państwa i porządku publicznego.

Dyplom studiów I stopnia z zakresu bezpieczeństwa publicznego ułatwi Ci zatrudnienie w służbach rządowych lub samorządowych, powołanych do ochrony ładu i porządku publicznego, jak również w instytucjach bezpieczeństwa publicznego o zasięgu międzynarodowym.

Na kierunku Bezpieczeństwo Publiczne możesz studiować w Bartoszycach i Jaworznie. Uruchomiliśmy kilkanaście specjalności, w tym specjalność policyjną, dzięki  czemu masz możliwość zdobycia wykształcenia w wybranym przez siebie obszarze. Zajęcia i warsztaty prowadzone przez ekspertów, a także praktyki w potencjalnych miejscach pracy sprawią, że po studiach będziesz dobrze przygotowanym specjalistą gotowym do podjęcia pracy zawodowej.

Sprawdź możliwości i wybierz tę specjalność, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w wymarzonej pracy.

PERSPEKTYWY ZAWODOWE

Dzięki współpracy z pracodawcami wiemy, jakie kompetencje na rynku pracy są aktualnie poszukiwane. Studia na kierunku Bezpieczeństwo Publiczne są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów ds. bezpieczeństwa. Pozwolą Ci nie tylko zdobyć profesjonalną wiedzę wprost ze źródła – u praktyków i ekspertów w wybranej dziedzinie, ale umożliwią praktyczne przygotowanie się do podjęcia pierwszej pracy.

W zależności od wybranej specjalności i własnych preferencji możesz podjąć pracę w:

  • strukturach służb państwowych (Policja, Straż Pożarna, Wojsko Polskie)
  • jednostkach administracji publicznej
  • rozpocząć karierę w prywatnych przedsiębiorstwach.
EDYCJA 2019/2020
 STUDIA STACJONARNE
(opłata w zł)
Licencjackie
 JEDNORAZOWO
(za rok studiów z góry)
4 300
  W DWÓCH RATACH
(za semestr studiów z góry)
2 200
 W DWUNASTU RATACH
(za miesiąc kalendarzowy z góry)
 370

EDYCJA 2019/2020
 STUDIA NIESTACJONARNE
(opłata w zł)
Licencjackie
 JEDNORAZOWO
(za rok studiów z góry)
3 950
  W DWÓCH RATACH
(za semestr studiów z góry)
 2 000
 W DWUNASTU RATACH
(za miesiąc kalendarzowy z góry)
 340
ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI Z JAWORZNA:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy