Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Uczelnia »

Archiwum aktualności

Zakończenie roku Maturzystów

2017/04/28

W piątek 28 kwietnia delegacje z Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach uczestniczyły w uroczystym pożegnaniu Maturzystów. Abiturienci z Zespołu Szkół nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach odebrali  świadectwa, dyplomy oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce i sporcie z rąk Pani Dyrektor mgr Moniki BOGDANOWICZ. Rodzicom najlepszych uczniów zostały wręczone listy gratulacyjne. Izabela KUROWICKA z Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach, jako gość uroczystości, w imieniu Rektora miała przyjemność wręczyć dyplom oraz książkę najlepszemu uczniowi – Jackowi PROKOPCZUKOWI.

» więcej

Depresja. Porozmawiajmy o niej - rozmowa o jednej z chorób cywilizacyjnych

2017/04/28

"Depresja dotyka nawet dzieci..." Pracownik Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach mgr Tomasz MIROŃSKI uczestniczył w konferencji zorganizowanej z okazji światowego dnia zdrowia, „Depresja. Porozmawiajmy o niej”.

» więcej

I Bieg Lidzbarski pod Patronatem Honorowym Rektora

2017/04/28

Już 30 kwietnia br. odbędzie się pierwszy Bieg im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim, pod Patronatem Honorowym Rektora dr. Andrzeja ZDUNIAKA!

Wstrzymał słońce, poruszył ziemię, poruszy również biegaczy w historycznej stolicy Warmii! Brak planów na majówkę? Wystartuj w historycznej stolicy Warmii i pobiegnij Szlakiem Kopernika!

Zapisz się już dziś wchodząc na stronę www.bieglidzbarski.pl!

» więcej

O bezpieczeństwie na morzu w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku

2017/04/28

W dniu 27.04.2017 r. student Wydziału Studiów Społecznych w Gdańsku, Pan Piotr BIELSKI, wygłosił wykład otwarty pt. Organizacja Bezpieczeństwa Morskiego w Polsce i na świecie, w auli głównej VIII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku. Towarzyszył mu Pełnomocnik Dziekana ds. promocji dr Jacek KOWALCZYK.

» więcej

Weekend majowy - informacje dot. pracy Uczelni

2017/04/27

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że dnia 2.05.2017r. Uczelnia będzie zamknięta. Życzymy udanej i słonecznej MAJÓWKI!:)

» więcej

Targi pracy w Bytomiu

2017/04/26

Targów ciąg dalszy! Tym razem Targi Pracy zostały zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu, w Centrum Handlowym „Agora”, 26 kwietnia 2017r.

 

» więcej

Targi pracy w Chorzowie

2017/04/25

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie zorganizował 32 Targi Pracy, które jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

» więcej

Dzień Otwarty 2017 w Gdańsku

2017/04/24

Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku w tym roku po raz kolejny otworzył swoje drzwi. W piątek, 21 kwietnia 2017 roku, gościliśmy osoby zainteresowane podjęciem studiów na naszej Uczelni.

» więcej

Janusz TRUS gościem WSS Gdańsk

2017/04/24

22 kwietnia Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku w ramach zajęć terenowych z przedmiotów „Europejska polityka bezpieczeństwa” oraz „Komunikowanie w sytuacjach kryzysowych” gościł wyjątkową osobę, Pana Janusza TRUSA.

» więcej

Wykład prof. Tadeusza IWIŃSKIEGO w WSS w Gdańsku

2017/04/24

W piątek 21 kwietnia 2017 roku Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku przyjął gościa honorowego, prof. dr hab. Tadeusza IWIŃSKIEGO na wykład otwarty zorganizowany w siedzibie wydziału. Znany polityk, politolog, nauczyciel akademicki, działacz partyjny, poliglota i poseł na Sejm odwiedził trójmiejski Wydział z  wykładem zatytułowanym „Chaos czy nowy porządek światowy w XXI stuleciu”.

» więcej

Zapraszamy na konferencję "Bezpieczeństwo zdrowotne - ujęcie interdyscyplinarne"!

2017/04/24

Zapraszamy do udziału w konferencji "Bezpieczeństwo zdrowotne - ujęcie interdyscyplinarne" w dn. 26-28.04.2017 r. w Giżycku

» więcej

Jak wygląda specyfika funkcjonowania jednostek penitencjarnych? Zajęcia terenowe bartoszyckich studentów

2017/04/24

„Więziennictwo pełni istotną rolę w działaniach podejmowanych na rzecz zapewnienia porządku i bezpieczeństwa publicznego. Chroni społeczeństwo przed sprawcami przestępstw osadzonymi w zakładach karnych i aresztach śledczych, nie tylko izolując ich od społeczeństwa, ale przygotowując do poprawnego w nim funkcjonowania, bez wchodzenia w konflikt z prawem, powstrzymywania się od powrotu do przestępstwa, prowadząc oddziaływania resocjalizacyjne i readaptacyjne." [Żródło]:http://www.sw.gov.pl/strona/zadania-i-uprawnienia-sw

» więcej

Drzwi Otwarte w Gliwicach 2017 za nami

2017/04/21

21 kwietnia 2017 roku w Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach odbyły się Drzwi Otwarte.

» więcej

Zawody strzeleckie o Puchar Rektora WSB

2017/04/21

W dniu  5.04.2017 r. Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie zorganizował zawody strzeleckie o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. 

» więcej

Już są! Wyniki konkursu na "LOGO Samorządu Studenckiego WSB"

2017/04/19

Autorski projekt „LOGA”, który wygrał jest:

» więcej

ABKiR w Poznaniu zaprasza na szkolenie „Sztuka motywowania - dialog motywujący jako metoda pracy”

2017/04/18

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób rozmawiać z ludźmi, by wzbudzać w nich autentyczną chęć zmiany bez odwoływania się do dyrektywnych form pracy? Jak skutecznie motywować i wzbudzać zaangażowanie u pracowników? Jak nawiązywać satysfakcjonujące relacje z ludźmi, oparte na wzajemnym szacunku i współpracy? Zapisz się na szkolenie -szczegóły

» więcej

„Zarządzanie kryzysowe w przypadku zamachu terrorystycznego" - wykład otwarty w Gliwicach

2017/04/18

30 kwietnia 2017 na terenie Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach w Auli o godz. 11:30 odbędzie się wykład otwarty pt. „Zarządzanie kryzysowe w przypadku zamachu terrorystycznego". Wykład poprowadzi prof. dr hab. Mariya FEYCZUK.

» więcej

VI FESTIWAL BEZPIECZEŃSTWA W GLIWICACH

2017/04/18

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach ma przyjemność zaprosić do udziału w VI Festiwalu Bezpieczeństwa, który odbędzie się 11 maja 2017 roku w godzinach 10:00-13:00 na terenie Palmiarni Miejskiej w Gliwicach przy ul. Fredry 6.  Festiwal skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, ma na celu popularyzację szeroko rozumianego bezpieczeństwa wśród młodego pokolenia.

 

» więcej

Targowe retrospekcje WSS w Poznaniu

2017/04/13

Targi edukacyjne na stałe wpisane są w uczelniany kalendarz Wydziału Studiów Społecznych w Poznaniu. W tym roku swoją ofertę edukacyjną zaprezentowaliśmy na Powiatowych Targach Edukacyjnych w Sulechowie, Targach Edukacyjnych Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Turku, II Powiatowych Targach Edukacyjno-Zawodowych w Strzałkowie, XV Targach Absolwent w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze, Targach Edukacyjnych w Poznaniu, XII Powiatowych Targach Pracy Edukacji w Szamotułach, Targach Edukacyjnych "Rawicki Festiwal Nauki"

» więcej

Wydziały Nauk Społecznych w Bartoszycach i Giżycku na Targach Edukacyjnych

2017/04/13

W dniu 07.04.2017 odbyły się Kętrzyńskie Targi Pracy i Edukacji pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. W wydarzeniu uczestniczyły regionalne firmy oraz instytucje oświatowe, które zaprezentowały edukacyjną ofertę skierowaną do zarówno do maturzystów, jak i pozostałych grup wiekowych.

» więcej