O uczelni

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu jest niepaństwową uczelnią zawodową, której obszar działalności dydaktyczno-wychowawczej stanowi problematyka bezpieczeństwa człowieka w najszerszym tego słowa znaczeniu. Dlatego też uczelnia kształci specjalistów w tym zakresie, jednocześnie ukierunkowując swój przedmiot zainteresowań na inne obszary i związane z nimi kierunki studiów, takie jak: bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo publicznebezpieczeństwo zdrowotnebezpieczeństwo morskiepsychologiapedagogika czy też zarządzanie. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa dostarcza fachowej wiedzy, praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych umożliwiających znalezienie i wykonywanie satysfakcjonującej pracy. Nasi studenci to specjaliści gotowi do podjęcia pracy już w trakcie lub po ukończeniu studiów w wybranym przez siebie kierunku.

Klikając w poniższe linki dowiesz się m.in. kto buduje zespół administracyjny i dydaktyczny, jakie są zasoby biblioteczne uczelni, jakie konferencje organizuje uczelnia. Uzyskasz również dostęp do informacji Wydawnictwa oraz  wszystkich opublikowanych regulacji prawnych na stronie uczelni.

Wybierz jeden z poniższych linków i kliknij:

OFERTA EDUKACYJNAsprawdź
ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy