KURSY I SZKOLENIA
SZKOLENIA Z OBSZARU PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEGO

Skuteczne motywowanie pracowników, uczniów, pacjentów – metody i techniki

OPIS

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób rozmawiać z ludźmi, by wzbudzać w nich autentyczną chęć zmiany bez odwoływania się do dyrektywnych form pracy? Jak skutecznie motywować i wzbudzać zaangażowanie u pracowników? Jak nawiązywać satysfakcjonujące relacje z ludźmi, oparte na wzajemnym szacunku i współpracy? Jeśli tak, to szkolenie jest dla Ciebie!

Dialog Motywujący to metoda pracy opracowana przez prof. Williama Miller’a i prof. Stephena Rollnick’a. Jej głównym celem jest wzbudzanie wewnętrznej motywacji i osobistego zaangażowania w zmianę. Może być wykorzystana zarówno do pracy terapeutycznej, jak i do zwiększenia kompetencji pracodawców, menagerów i kierowników w zakresie skutecznego motywowania pracowników i budowania partnerskich relacji w firmie. Dialog Motywujący to także metoda ułatwiająca nawiązywanie satysfakcjonujących kontaktów z innymi w naszym codziennym życiu.

Program szkolenia

  • Dialog Motywujący – czym jest?
  • Podstawowe zasady
  • Narzędzia i strategie pracy
  • 4 Procesy Dialogu Motywującego
  • Zakres wykorzystania metody – motywowanie pracowników, pacjentów, uczniów
  • Prezentacja sposobu pracy
  • Warsztat – ćwiczenie samodzielnej pracy metodą Dialogu Motywującego

 

Szkolenie poprowadzi:

mgr Adrianna Wolszczak – psycholog, specjalista terapii uzależnień w procesie certyfikacji, specjalista w Akademickim Biurze Karier i Rozwoju Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu. Prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i technik pracy terapeutycznej. Zajmuje się też pomocą psychologiczną dla osób uzależnionych. Posiada doświadczenie w pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi.

 

Adresaci szkolenia:

szkolenie skierowane jest do studentów oraz osób pracujących zawodowo, w pracy których ważna jest umiejętnośc skutecznego motywowania, m.in: kierowników, menagerów, psychologów, pedagogów i nauczycieli.

MIEJSCE I TERMIN

w trakcie ustaleń

CENA

CENA:

Studenci i Absolwenci WSB – 49 zł

Pracownicy WSB – 49 zł

Osoby spoza Uczelni – 59 zł

REKRUTACJA

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: [email protected]
Osoby, które wypełniły i przesłały formularz zgłoszeniowy, zobowiązane są do wniesienia opłaty za szkolenie przelewem – w ciągu 3 dni od daty otrzymania informacji potwierdzającej planowany termin szkolenia oraz  przesłania e-maila z potwierdzeniem dowodu wpłaty na adres: [email protected]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYplik DOC

Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Uczelni:  
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa,
ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań
NIP: 7781423778
Nr konta: 49 1090 1346 0000 0001 1934 6279  z dopiskiem „Imię, nazwisko, tytuł szkolenia”

KONTAKT: 
Tel: 61 8 510 518 wew. 46 // e-mail: [email protected]

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy