KURSY I SZKOLENIA
SZKOLENIE Z OBSZARU BEZPIECZEŃSTWA ZDROWOTNEGO

Psychologia w ratownictwie – komunikacja z poszkodowanymi w zamachach, wypadkach, katastrofach, atakach terrorystycznych

OPIS

Jak się zachować w czasie akcji ratunkowej wobec poszkodowanych? Jak postępować z dzieckiem, ofiara gwałtu, osobą agresywną lub chorą psychicznie? Dlaczego tak ważna jest komunikacja na miejscu wypadku, katastrofy, ataku terrorystycznego? Czy komunikacja z osobą udzielającą pomocy może wpłynąć na to jak ofiara później poradzi sobie ze swoimi emocjami?

Program:

  • Komunikacja z ofiarą – osobą dorosłą
  • Komunikacja z ofiarą – dzieckiem
  • Komunikacja z ofiara – osobą chorą psychicznie
  • Komunikacja z ofiarą – osobą poszkodowaną przestępstwem np. zgwałconą
  • Komunikacja z ofiarą osobą agresywną i pod wpływem środków odurzających

 

Szkolenie prowadzi:

Monika Filipowska, psycholog współpracujący z funkcjonariuszami służb mundurowych w tym jednostek specjalnych. Prowadzi liczne szkolenia z zakresu nabywania kompetencji  społecznych, psychologicznych oraz komunikacyjnych. Przygotowuje kandydatów do służby oraz prowadzi szkolenia podnoszące kwalifikacje dla funkcjonariuszy służb mundurowych w zakresie psychologii. Zajmuje się też pomocą psychologiczną dla funkcjonariuszy służb mundurowych, weteranów, osób uzależnionych, dla ofiar przestępstw i ofiar przemocy domowej. Specjalista z zakresu diagnozy, Interwencji Kryzysowej, oraz pomocy psychologicznej. Wykładowca Psychologii w kryzysie, Psychologii zagrożeń oraz Współpracy z mediami w wypadkach masowych, katastrofach i atakach terrorystycznych na uczelniach wyższych. Członek Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce.

Adresaci szkolenia: Studenci kierunków bezpieczeństwa, pedagogiki, socjologii, psychologii, policjanci, pedagodzy, pracownicy socjalni, psychologowie, kuratorzy, lekarze, pielęgniarki i inne osoby

MIEJSCE I TERMIN

Termin: Termin w trakcie ustaleń

Miejsce: Szkolenie on-line za pomocą aplikacji Microsoft Teams (uczestnicy otrzymają link do szkolenia).

CENA

130 zł (studenci, absolwenci i pracownicy)

150 zł (osoby spoza Uczelni)

REKRUTACJA

Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYplik DOC

Osoby, które wypełniły i przesłały formularz zgłoszeniowy, zobowiązane są do wniesienia opłaty za szkolenie przelewem – w ciągu 3 dni od daty otrzymania wiadomości e-mail z informacją potwierdzającą organizację szkolenia w wyznaczonym terminie. Wymaga to od uczestnika przesłania e-maila z potwierdzeniem dowodu wpłaty na adres: [email protected].

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

 

Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Uczelni:

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa,

Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań

NIP: 7781423778

Nr konta: 49 1090 1346 0000 0001 1934 6279  z dopiskiem „Imię, nazwisko, tytuł szkolenia”

KONTAKT:

Tel: 61 8 510 518//e-mail: [email protected]

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy