Mgr Tomasz PRZYCHODZEŃ

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. NOWYCH TECHNOLOGII

Dział edukacji

e-mail: [email protected] lub [email protected]

 

Absolwent Akademickiej Szkoły Ponadgimnazjalnej w Łomży: Technikum Informatycznego z certyfikatem uprawniającym do pracy w strukturach informatycznych. Ponadto absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, studiów licencjackich i magisterskich z Administracji. Autor pracy licencjackiej o tytule: Cyberterroryzm zagrożeniem dla międzynarodowego bezpieczeństwa, oraz pracy magisterskiej: Zadania ośrodka leczenia uzależnień ze szczególnym uwzględnieniem leczenia uzależnień od gier komputerowych, podejmującej tematykę wpływu gier komputerowych na rozwój człowieka, a w szczególności dziecka. Ukazuje jak dużą rolę w odpowiednim doborze gier mają rodzice i wskazuje, że gry wcale nie są złe jeśli z nich się odpowiednio korzysta.

Za czasów studenckich aktywny członek zarządu ds. PR Koła Naukowego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży – Akademickiego Forum Samorządowego.

Doświadczenie w pracy administracyjnej zdobył najpierw w Banku BNP Paribas jako spec. ds. Pomocy Administracji, a następnie jako Referent ds. Administracyjnych w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Uczestnik wielu certyfikowanych szkoleń tj. ABC Wolontariatu fundacji Pryzmat, Etykieta wobec osób z niepełnosprawnościami czy też Uczelnia wobec zaburzeń psychicznych. Obsługa dla kandydatów na studia i studentów, itd.

W wolnym czasie pasjonat gier komputerowych i aktywny gracz z 24 letnim stażem doświadczenia. Interesuje się też zjawiskiem e-sportu, który powoli dominuje światową branżę rozrywkową. Lubi również uniwersum DC i produkcje tworzone na jego podstawie.

Pracownik Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa od 2021 roku.