Mgr Danuta KARASEK

KIEROWNIK BIBLIOTEKI, KARIER I PRAKTYK STUDENCKICH Mgr Danuta Karasek

Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku

e-mail: [email protected] lub [email protected]

 

W 2002 roku ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Morskim w Gdyni na Wydziale Administracyjnym na kierunku Zarządzanie i Marketing uzyskując tytuł magistra.

W latach 2003 – 2022 była pracownikiem Uniwersytetu Gdańskiego jako Z-ca Kierownika Działu Kształcenia, a następnie kierownikiem Sekcji/Działu Sprawozdawczości Statystycznej i Budżetowej. Była współorganizatorem Targów AKADEMIA – na których prezentowały się szkoły wyższe województwa Pomorskiego.

W latach 2012 – 2016 prowadziła wspólnie z nauczycielami akademickim prof. Marianem Turkiem oraz dr hab. Wojciechem Bizonem Studia Podyplomowe Przedsiębiorczości i Edukacji Ekonomicznej – dające uprawnienia nauczycielom do nauczania drugiego przedmiotu – Przedsiębiorczości.

Zainteresowania: malarstwo, film.

W latach 2012 – 2016 prowadziła wspólnie z nauczycielami akademickimi: prof. Marianem Turkiem oraz dr. hab. Wojciechem Bizonem Studia Podyplomowe Przedsiębiorczości i Edukacji Ekonomicznej – dające uprawnienia nauczycielom do nauczania drugiego przedmiotu – Przedsiębiorczości.

Zainteresowania: malarstwo, film.