Aktualności i komunikaty Dziekanatu

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 sierpnia 2021 r. uchylającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1464) legitymacje studenckie, a także legitymacje służbowe nauczycieli akademickich pozostaną ważne do dnia 14 października 2021 r.

Poniżej znajduje się harmonogram przedłużania ważności legitymacji studenckich w bartoszyckim Wydziale:

Prosimy aby starości zabrali w wyznaczonym dniu legitymacje i dostarczyli je do Dziekanatu Wydziału na określoną godzinę.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w razie problemów z platformą edukacyjną podczas zajęć nauczyciele i studenci mogą dzwonić na numer  tel. 696 060 056

W związku z wprowadzeniem Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 października 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zastosowanie mają w funkcjonowania uczelni szczególne rozwiązania ujęte w art. 51 b ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, co oznacza że legitymacje studenckie, a także legitymacje służbowe nauczycieli akademickich pozostają ważne w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni oraz 60 dni po zakończeniu tego okresu. Nie ma zatem konieczności osobistego stawiennictwa w uczelni w celu przedłużenia ważności ww. legitymacji.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą opiekunów roku studiów w roku akademickim 2020-2021 : KLIK

ZOBACZ TAKŻE:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy