Dla Pracodawcy – Współpraca

Selekcja i rekrutacja pracowników

Dobry pracownik jest na wagę złota. To on wpływa na konkurencyjność Państwa firmy oraz umożliwia jej rozwój. Jeśli Poszukujecie Państwo wartościowego pracownika, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Proponujemy Państwu przeprowadzenie selekcji oraz rekrutacji pracowników na wskazane przez Państwo stanowisko wśród studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu.

Rekrutacja jest realizowana za pomocą wybranych metod w zależności od Państwa preferencji, takich jak: tradycyjna rozmowa kwalifikacyjna, Assessment Center, testy predyspozycji zawodowych lub testy osobowościowe.

W odpowiedzi na uzyskany od Państwa opis stanowiska pracy realizujemy szczegółowy proces oceny kwalifikacji i kompetencji kandydata pod kątem wskazanego profilu zawodowego, wymagań i oczekiwań.

Realizowana przez nas usługa obejmuje propozycje kandydatur/y wraz z opinią na temat zasobów potencjalnego pracownika w oparciu o wybrane metody rekrutacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pracodawców oraz Agencje pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej do zamieszczania swoich ofert pracy i praktyk na naszej stronie internetowej!

Prosimy o przesyłanie swoich ofert na adres: [email protected], z podaniem daty wygaśnięcia ogłoszenia.

Opublikujemy je bezpłatnie na stronie internetowej Uczelni oraz rozpromujemy wśród studentów.

Zyskajcie Państwo z nami dobrego pracownika!

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
Kierownik Akademickiego Biura Karier
mgr Katarzyna STACHOWIAK
e-mail: [email protected]
tel. 61 851 05 18 wew. 602

ZOBACZ TAKŻE:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy