Zapraszamy na szkolenia w styczniu!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższych szkoleniach:

07.01.2023 – Kurs przygotowawczy do rekrutacji w Policji – szkolenie stacjonarne

Jeśli planujesz karierę w służbach mundurowych ten kurs jest dla Ciebie!

Program kursu obejmuje przygotowanie do pokonania Testu Sprawności Fizycznej, przygotowanie do Testu Wiedzy (baza pytań wraz z odpowiedziami), przygotowanie do spotkania z psychologiem oraz Wywiadu Zorganizowanego.

Zajęcia prowadzone są w obiekcie sportowym pozwalającym na przećwiczenie toru przeszkód wymaganego przy rekrutacji do policji. Kandydaci otrzymują  zestaw wskazówek co powinni zrobić, aby poprawić swoją kondycję fizyczną. Program z zajęć z psychologii został przygotowany na podstawie danych dotyczących tego z czym najczęściej mieli problem kandydaci do policji.

Szczegóły dot. szkolenia i rekrutacji – https://www.wsb.net.pl/kursy-i-szkolenia/kurs-przygotowawczy-do-rekrutacji-w-policji/

Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19.12.2022r.

 

10.01.2023 – Profilowanie psychologiczne sprawców przestępstw – szkolenie on-line (MS Teams)

W jaki sposób znaleźć ściganego przez prawo mordercę, gdy zawiodą już wszystkie tradycyjne metody śledcze? Dowiedz się w jaki sposób przygotowuje się profil przestępcy – krótką charakterystykę, ujmującą najważniejsze cechy psychiczne sprawcy i przejawy jego zachowań.

Szkolenie będzie prowadzone przez Pana Andrzeja Strabela, który w Policji przepracował 30 lat, zajmując różne stanowiska – zaczynając od służby prewencyjnej poprzez służbę operacyjno-dochodzeniową do eksperta kryminalistyki – kierownika pracowni daktyloskopijnej i automatycznej identyfikacji komputerowej śladów linii papilarnych (“AFIS”) Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu.

Szczegóły dot. szkolenia i rekrutacji: https://www.wsb.net.pl/kursy-i-szkolenia/profilowanie-psychologiczne-sprawcow-przestepstw/

Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19.12.2022r.

Każdy uczestnik szkoleń otrzyma certyfikat, potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności oraz materiały szkoleniowe.

Ilość miejsc ograniczona.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: [email protected]