Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Aktulaności » Pierwszy start TYTANÓW WSB

Pierwszy start TYTANÓW WSB

2018/01/08

Pięć kilometrów do pokonania i mnóstwo błota na trasie – wczoraj w takich warunkach przedstawiciele organizacji studenckiej TYTANI WSB zmierzyli się w pierwszych zawodach w bieganiu.

Na starcie stawił się Norbert OLECH – prezes TYTANÓW WSB oraz członek tej organizacji – Grzegorz MACIEJKO.  Panowie wzięli udział w biegu towarzyszącym Półmaratonowi Zimowemu w Sosnowcu i pokonali trasę 5 kilometrów. Trialowo – leśny bieg okazał się prawdziwym błotnym wyzwaniem, ale pomimo trudności TYTANI WSB dobrnęli do mety, gdzie odebrali wybiegane medale. Pierwszy bieg w działalności TYTANÓW WSB przeszedł do historii.

Przypomnijmy, że organizacja studencka TYTANI WSB została utworzona z końcem 2017 roku przy Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach. Na jej czele stoi Norbert OLECH – student II roku bezpieczeństwa narodowego. Rolę naukowego opiekuna organizacji pełni dziekan Wydziału – dr Natasza STARIK, a opiekunem wspomagającym jest mgr Agnieszka KOSAK. Do TYTANÓW WSB może dołączyć każdy, kto tylko ma ochotę biegać i działać. Wystarczy zgłosić się pod adresem mailowym: tytaniwsb@gmail.com

Facebook comments