Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Aktulaności » Bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli

Bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli

2017/09/14

Wydział Studiów Społecznych w Poznaniu wspólnie z Kolegium Jagiellońskim realizuje we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej projekt pn. „Dwusemestralne studia podyplomowe, dla nauczycieli i wychowawców w szczególności szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych, w tym branżowych szkół I stopnia, których celem będzie doskonalenie kompetencji wychowawczych oraz umiejętności rozpoznawania i przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym”

                                           

Projekt skierowany jest do nauczycieli i wychowawców w szczególności pracujących z młodzieżą w wieku, w którym istnieje największe zagrożenie powstawania sytuacji kryzysowych w szkole.

W projekcie mogą uczestniczyć nauczyciele spełniający warunki Karty Nauczyciela (w szczególności nauczyciele, których staż pracy nie przekracza 5 lat).

Nauczyciele biorący udział w studiach podyplomowych nie ponoszą odpłatności za studia.

Studia będą miały intensywny charakter, rozpoczną się na początku września i zakończą się w grudniu 2017 roku. Obejmować będą 260 godzin zajęć oraz 20 godzin praktyk. Materiały dostępne będą dla uczestników studiów poprzez stronę internetową Uczelni.
Głównym celem projektu jest doskonalenie kompetencji wychowawczych oraz umiejętności rozpoznawania i przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym w szkołach. Nauczyciele i wychowawcy zostaną przygotowani do pracy z młodzieżą trudną oraz do doboru skutecznych metod oddziaływania na uczniów i wychowanków.

Tutaj sprawdź program i warunki rekrutacji. Zaproś koleżankę/kolegę, przyjdź i złóż wymagane dokumenty. Zdobądź dodatkowe kompetencje J  

Facebook comments