Pracownik ochrony – praca (Poznań lub okolice)

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Pracownik ochrony – nie wymagamy doświadczenia – od zaraz!

Miejsce pracy: Poznań i okolice

Zadania:

  • ochrona obiektu
  • praca siedząco – stojąco – chodząca
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych
  • przestrzeganie procedur
  • monitoring obiektu

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w branży oraz znajomość przepisów związanych z dokonywaniem ujęć jak i podstawowej obsługi monitoringuOferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wsparcie przełożonego
  • szkolenia w dziedzinie ochrony
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwojuWiele lokalizacji do wyboru!
    Skontaktuj się, a my dobierzemy dla Ciebie ofertę!

Osoby zainteresowane prosimy o  kontakt pod numer 609902209 lub wyślij CV
na adres:  [email protected]