MAJCHRZAK Bartosz

Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Tytuł magistra uzyskał z wyróżnieniem z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Członek prezydium Organizacji Środowiskowej AZS w Poznaniu w latach 2020-2021, a także Ambasador AZS Poznań w latach 2016-2021.

W latach 2014-2019 student Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu. Wyróżniony przez Jego Magnificencję Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu dyplomem za wzorowe wywiązywania się z obowiązków studenckich, duże zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności akademickich oraz uzyskanie najwyższych wyników w nauce na studiach magisterskich. Od 2015 członek Akademickiego Związku Sportowego. W latach 2017-2021 Prezes Klubu Uczelnianego AZS Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, a także członek koło naukowego „ Ratownik”. W latach 2016-2019 członek Rady Wydziału Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Organizator Akademickich Mistrzostw Poznania i Wielkopolski w Strzelectwie Sportowym w latach 2017-2023r. Członek Komitetu Organizacyjnego Akademickich Mistrzostw Europy w Poznaniu. Wolontariusz podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Pływaniu, cyklicznych zbiórek krwi, corocznych maratonów zumby „Słodkości dla dziecięcej radości”, akcji charytatywnych dla dzieci z domów dziecka,„ Dni Bezpieczeństwa”. Od 2018 członek zarządu Organizacji Środowiskowej AZS w Poznaniu, a od 2020 członek prezydium tejże organizacji. W roku 2018 odbył szkolenie z wynikiem pozytywnym na Weryfikatora, Komisarza Zawodów, Przewodniczącego Komisji Weryfikacyjnej Akademickich Mistrzostw Polski. Swoją powyższą role pełni do chwili obecnej. Uczestnik szkolenia Organizacji Środowiskowej AZS we Szwecji. Szkolenie zakończył z wynikiem pozytywnym. 19 listopada 2019 został odznaczony przez Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego w Warszawie srebrną odznaką za  AZS za popularyzację i upowszechnianie kultury fizycznej, działalność trenerską oraz organizacyjną. Uczestnik kilku konferencji naukowych między innymi Konferencja naukowa „ Prakseologia w zarządzaniu i dowodzeniu 2019” 7-8.03. Kalisz, wygłoszenie referatu pt. :„ Środki przymusu bezpośredniego – broń palna”, Konferencja naukowa „ VI Ogólnopolska konferencja naukowa dla studentów i pracowników naukowych„ Uwarunkowania i perspektywy w zarządzaniu kryzysowym” 7.06.2019 Poznań, wygłoszenie referatu pt.: „ Środki przymusu bezpośredniego – broń palna. Zasiadał w komitecie organizacyjnym VI Ogólnopolska konferencja naukowa dla studentów i pracowników naukowych„ Uwarunkowania i perspektywy w zarządzaniu kryzysowym” 7.06.2019 Poznań.

          W okresie od września 2018 do września 2021 opiekun, kierownik, trener sekcji brydża sportowego, darta, bowlingu, a także tenisa stołowego i ziemnego działających przy Klubie Uczelnianym AZS Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. W roli szkoleniowca osiągnął wielu sukcesów na arenie Wielkopolski i Polski. Do najważniejszych osiągnieć , możemy zaliczyć poprowadzenie dwukrotnie z rzędu zespołu piłki siatkowej plażowej do awansu do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski, osiągniecie 3 miejska drużynowo w Akademickich Mistrzostwach Poznania i Wielkopolski w bowlingu. Jako Prezes KU AZS WSBezp. trzykrotnie z rzędu poprowadził wraz z zarządem do uplasowania się Klubu Uczelnianego AZS Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa na podium Akademickich Mistrzostw Poznania i Wielkopolski w klasyfikacji generalnej wśród uczelni niepublicznych. 10 stycznia 2019 otrzymał wraz z swoim Vice Prezesem kol. Robertem Woźniakiem wyróżnienie od Organizacji Środowiskowej AZS Poznań w uznaniu za wysokie zaangażowanie w rozwój wolontariatu Akademickiego Związku Sportowego. W roku 2020 został powołany do Rady ds. Upowszechniania Kultury Fizycznej AZS w całej Polsce działającej bezpośrednio pod zarządem głównym AZS w Warszawie. Swoją rolę pełni do chwili obecnej.  Od 2019 członek zarządu „ Stowarzyszenie dla Edukacji” do chwili obecnej.

   Obecnie Zastępca Kierownika Wydziału Zabezpieczenia i Utrzymania Terenu w jednej z największych korporacji w Poznaniu. Zainteresowania sport między innymi piłka nożna, tenis ziemny, piłka siatkowa, formuła 1. Ponadto zainteresowanie muzyka, podróżami, filmem, starożytną Grecją i Rzymem.  Posiada dwa motta życiowe „Nigdy się nie poddawaj. Na wielkie rzeczy potrzeba czasu”, oraz „ Potykając się, można zajść daleko. Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się”