KURSY I SZKOLENIA

Doradztwo zawodowe- jak szukać pracy skutecznie?

OPIS

Praca zawodowa jest integralną częścią naszego życia, która zaspakaja nie tylko potrzeby ekonomiczne, ale również psychologiczne. Dlatego tak ważne jest, aby nie poddawać się losowi mówiąc „jakoś to będzie”, ale aby „brać byka za rogi” jeśli nie chce się spędzić reszty życia w pracy, której się nie cierpi. Każdy z nas ma wpływ na rozwój swojej kariery pomimo warunków rynku pracy. Podstawą jest dokładne określenie celu zawodowego oraz konsekwentne realizowania planu osiągnięcia go. Na warsztacie uczestnicy dowiedzą się jak rozpoznawać swoje predyspozycje zawodowe i jak efektywnie planować ścieżkę rozwoju kariery, aby zrealizować swoje marzenia zawodowe.

MIEJSCE I TERMIN

Termin w trakcie ustaleń, bezpłatny warsztat, zapisy będą odbywać się w dziekanacie, pokój 26A

CENA

bezpłatny warsztat

REKRUTACJA

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: [email protected]
Osoby, które wypełniły i przesłały formularz zgłoszeniowy, zobowiązane są do wniesienia opłaty za szkolenie przelewem – w ciągu 3 dni od daty otrzymania informacji potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia oraz  przesłania e-maila z potwierdzeniem dowodu wpłaty na adres: [email protected]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYplik DOC

Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Uczelni:  
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa,
ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań
NIP: 7781423778
Nr konta: 49 1090 1346 0000 0001 1934 6279  z dopiskiem „Imię, nazwisko, tytuł szkolenia”

KONTAKT: 

Tel: 61 8 510 518 //e-mail: [email protected]

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy