Zapraszamy na szkolenia w maju

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach on-line realizowanych w maju. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat, potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności oraz materiały szkoleniowe.

 

17 maja, 10:00-14:00 Między ofiarą a sprawcą – charakterystyka ofiar i sprawców przemocy seksualnej oraz metody pracy.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie słuchaczy z tematyką charakterystyki ofiar i sprawców przemocy seksualnej oraz metody wykorzystywanych do pracy z nimi. Szkolenie jest adresowane do studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, a także dla osób spoza Uczelni zainteresowanych tematyką pracy z ofiarami i sprawcami przemocy seksualnej.

Szczegółowe informacje pod linkiem:  https://www.wsb.net.pl/kursy-i-szkolenia/miedzy-ofiara-a-sprawca-charakterystyka-ofiar-i-sprawcow-przemocy-seksualnej-oraz-metody-pracy/

 

31 maja, godz. 13:00-17:00 Przesłuchanie podejrzanego – wykrywanie kłamstwa.

 

Szkolenie adresowane jest dla osób chcących dowiedzieć się, w jaki sposób należy przesłuchiwać podejrzanego, aby uzyskać wyczerpujące i wiarygodne informacje. Zarówno dla tych planujących karierę w służbach mundurowych, jak i po prostu zainteresowanych tematyką analizy kłamstwa.

Szczegółowe informacje pod linkiem https://www.wsb.net.pl/kursy-i-szkolenia/przesluchanie-podejrzanego-wykrywanie-klamstwa/

 

KONTAKT:

Akademickie Biuro Karier i Rozwoju
mgr Katarzyna Stachowiak
[email protected]
ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań