Psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksualnych – zaproszenie na szkolenie w lutym

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu online: „Psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksualnych”, które odbędzie się dnia 17.02.2023 (piątek), godz. 10:00-14:00.

 

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami leczenia zaburzeń psychicznych i seksualnych w różnych podejściach psychoterapeutycznych. Wprowadzenie do tematu psychoterapii zaburzeń i psychicznych obejmować będzie opis paradygmatów, w których można rozumieć specyfikę trudności i zaburzeń zgłaszających się do gabinetu osób poszukujących pomocy. Wiedza ta zostanie wzbogacona o charakterystykę interwencji psychoterapeutycznych w różnych podejściach i modalnościach terapeutycznych.

 

Szkolenie obejmuje realizację następujących treści:

  1. Psychoterapia psychodynamiczna
  2. Psychoterapia psychoanalityczna
  3. Psychoterapia poznawczo-behawioralna
  4. Psychoterapia systemowa
  5. Psychoterapia Gestalt
  6. Zaburzenia psychiczne i zaburzenia seksualne w różnych podejściach psychoterapeutycznych

 

Prowadząca:

mgr Justyna Guzik-Rais  – psycholog, psychoterapeutka, seksuolog w trakcie certyfikacji. Ukończyła psychologię (specjalność psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksuologia kliniczna), podyplomowe studia “Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” oraz podyplomowe studia przygotowania pedagogicznego dla psychologów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkolenie psychoterapeutyczne w zakresie terapii indywidualnej odbyła w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym,a w zakresie terapii par i rodzin w Szkole Psychoterapii Par i Rodzin przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Pracuje psychoterapeutycznie w prywatnym gabinecie oraz prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii, psychoterapii i seksuologii.

 

 

Uwaga! Rekrutacja na szkolenie została zakończona

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności

 

Szczegóły dot. szkolenia: https://www.wsb.net.pl/kursy-i-szkolenia/psychoterapia-zaburzen-psychicznych-i-seksualnych/

 

Kontakt: [email protected]