Psychologia emocji, mediacje i negocjacje – kto odda krew?

22.10.2018 r. Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu w ramach współpracy z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Poznaniu uczestniczył w akcji krwiodawstwa – pod hasłem 100 lat dla Niepodległej.

Dr Marta MAJORCZYK dała przykład studentom i wykazała się zdrowiem, odwagą oraz wiedzą i umiejętnościami opanowania emocji – oddała krew jako pierwsza. W wyniku zajęć przeprowadzonych metodą – pokaz z omówieniem większość studentów poszła za przykładem swojej wykładowczyni i oddała krew, część z Nich po raz pierwszy w życiu.

 

Zbiórka krwi była prowadzona w siedzibie Sądu Okręgowego w Poznaniu, do akcji włączyli się pracownicy wymiaru sprawiedliwości, kuratorzy sądowi oraz funkcjonariusze Służby Więziennej. Podczas spotkań i rozmów okazało się że w wśród kuratorów sądowych jest jeden z pierwszych absolwentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu, wśród psychologów służby więziennej można spotkać osoby zaprzyjaźnione z kadrą dydaktyczną WSS w Poznaniu – jednym słowem – współpraca.

Wieloletnia działalność dydaktyczno-wychowawcza Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa to dobra perspektywa sukcesu aktywnych studentów, którzy podczas takich akcji obserwują i doświadczają niespotykanych wcześniej wrażeń.

Drodzy studenci jesteście Wspaniali o czym świadczą między innymi podziękowania od organizatorów kierowane do Was na profilu społecznościowym Służby Więziennej.

 

Honorowy cel akcji  został osiągnięty, możemy być dumni – zapraszamy do fotorelacji.

 

Czekamy na Was do 14 w Sądzie Okręgowym w Poznaniu przy ulicy Hejmowskiego 🙂 #funkcjonariusze #sluzbawiezienna #krew #krwiodawstwo @wsb #kuratela #kuratorzy #studia #studenci #wymiarsprawiedliwości #naszakrewnaszaojczyzna #mamytowekrwi #naszakrewzawaszezwyciestwo

Posted by Służba Więzienna Poznań on Monday, October 22, 2018

 

Geplaatst door Rekrut Wsb Poznań op Maandag 22 oktober 2018