Dni Otwarte On-line – WSS Gliwice, kierunek PSYCHOLOGIA!

drzwi otwarte wsb gliwice

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego musieliśmy odwołać nasze Dni Otwarte na Uczelni, jednak mamy dla Was w zamian coś szczególnego – Dni Otwarte ONLINE! – Podczas których, chcemy przybliżyć Wam kierunek PSYCHOLOGIA.

Dni Otwarte On-line to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak najwięcej o Uczelni i kierunku, z którym planujesz związać kilka najbliższych lat swojego życia.

Jakie są zasady rekrutacji? Jak wyglądają praktyki zawodowe? Jakie promocje czekają na kandydatów na studia? Czy Psychologia to kierunek dla Ciebie?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania udzielą pracownicy akademiccy oraz sami studenci, którzy są niewątpliwie najlepszym źródłem informacji dla swoich młodszych kolegów.

Zapraszamy na Dni otwarte On-line 27 maja 2020 r., o godzinie 12:00.

Aby wziąć udział w wydarzeniu kliknij na poniższy link, w którym podasz adres mailowy na który wyślemy Ci link do transmisji:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZjtbDr4FncSj834M_q0vlqVda5kxN3Wi1ECgOixyaNuOxJg/viewform?vc=0&c=0&w=1

Wydarzenie dedykowane jest maturzystom oraz wszystkim zainteresowanym studiami na kierunku Psychologia. Więcej szczegółów oraz program transmisji znajdziesz w na Facebooku: https://www.facebook.com/events/719799015513382/