3 miejsce w kumite indywidualnym mężczyzn w kategorii Open

3 miejsce w kumite indywidualnym mężczyzn w kategorii +84 kg

Bartosz Szymański

3 miejsce kata drużynowe mężczyzn

3 miejsce kumite drużynowe mężczyzn

3 miejsce kumite indywidualne mężczyzn -84 kg( poniżej 84 kg)
Łącznie 11 brązowych medali, był to również debiutancki występ na zawodach sekcji karate KU AZS WSB.

W Akademickich Mistrzostwach Polski w ilości 3 zawodników:

• -Brukiewicz Mikołaj
  • -Szymański Bartosz
  • -Watkowski Szymon

W Akademickich Mistrzostwach Polski drużyna zajęła 5 miejsce w kategorii Kumite Drużynowe Mężczyzn. Był to również pierwszy występ drużyny KU AZS WSB na szczeblu ogólnopolskim.

W Akademickim Pucharze Polski w ilości zawodników 4:

• -Maćkowiak Rafał
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Drużyna KU AZS WSB w Akademickim Pucharze Polski zajęła 3 miejsce w kategorii Kata Drużynowe Mężczyzn, oraz 3 miejsce w kategorii Kumite Drużynowe Mężczyzn. Indywidualnym sukcesem mógł pochwalić się również Szymon Watkowski zajmując 3 miejsce w kategorii Kumite Indywidualne Mężczyzn +84 kg.

Sekcja brała również udział w organizacji takich imprez sportowych jak Grand Prix Wielkopolski w Biegach Ulicznych czy Akademicki Puchar Polski.

Podsumowując rok 2017 był rokiem debiutu naszej sekcji na arenie wojewódzkiej, oraz dużego nakładu pracy włożonego przez członków sekcji. Trzeba również zauważyć ilość sukcesów odniesionych przez zawodników w rywalizacji wojewódzkiej, oraz oswajanie się zawodników z rywalizacją na poziomie ogólnopolskim. W 2017 roku zawodnicy sekcji zdobyli łącznie 19 brązowych medali.