Absolutorium 2023!

Drodzy Przyszli Absolwenci,

Z ogromną radością pragniemy Was wszystkich serdecznie zaprosić na absolutorium. To niezwykłe wydarzenie stanowi symboliczne podsumowanie Waszej dotychczasowej drogi edukacyjnej i jest doskonałą okazją do celebrowania sukcesów, poświęcenia i zaangażowania, jakie włożyliście w swoje studia.

Abolutorium to wyjątkowy moment, w którym razem możemy świętować Wasze osiągnięcia i wzruszający etap Waszego życia akademickiego. Będzie to okazja do wspomnień, podziękowań i wzruszeń, które zapewne towarzyszą Wam w tym ważnym momencie.

Podczas uroczystości zaprezentowane zostaną również nagrody i wyróżnienia dla najbardziej wybitnych studentów, którzy osiągnęli wyjątkowe wyniki w nauce, aktywnie angażowali się w życie uczelni oraz wnosili wartość do społeczności studenckiej. To doskonała okazja, aby podzielić się radością z sukcesów swoich kolegów i koleżanek.

Wierzymy, że każdy z Was ma powody do dumy z osiągnięć, zdobytej wiedzy i umiejętności, które przyniosły Wam nie tylko rozwój intelektualny, ale również kształtowały Was jako jednostki. Abolutorium stanowi symboliczny krok w kierunku Waszej przyszłości, pełnej nowych wyzwań i możliwości.

Niech to spotkanie będzie nie tylko momentem podsumowania minionych lat, ale również inspiracją do dalszego rozwoju i kontynuowania Waszych pasji i marzeń. Niech stanie się motywacją do dążenia do kolejnych celów i nieustannego poszerzania swoich horyzontów.

POZNAŃ: 01 lipca 2023 r. o godz. 11:00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego przy ulicy Przybyszewskiego 37a

GDAŃSK: 23 czerwca 2023 r. o godz. 14:00 w Auli Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ulicy Legionów 7

GLIWICE: 16 czerwca 2023 r. o godz. 17:00 w Centrum Edukacyjnym im. Św. Jana Pawła II  przy ulicy  Jana Pawła II 5a

JAWORZNO: 15 czerwca 2023 r. o godz. 16:00 w Wydziale Nauk Społecznych WSB przy ulicy Inwalidów Wojennych 2