Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Uczelnia » Dlaczego WSB?

Dlaczego WSB?

BO NAZWA ZOBOWIĄZUJE...
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to Uczelnia specjalistyczna, posiada wyraźnie określony profil kształcenia, zapisany wprost w nazwie, związany z pojęciem szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Istota tego słowa funkcjonuje m.in. pod nazwą wiodącego kierunku i powiązanych z nim specjalności. Bezpieczeństwo narodowe uruchomiliśmy jako jedni z pierwszych w kraju już w 2008 roku. Od 2011r. możliwa jest kontynuacja kształcenia na studiach II stopnia.

STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
    Bezpieczna przyszłość, chociażby na rynku pracy, to jeden z atutów, którym Uczelnia przyciąga kandydatów. Fenomen tego sukcesu leży w prężnych działaniach zespołu „mnożącego” kontakty z Partnerami, którzy to otwierają drzwi do kariery jeszcze na etapie statusu studenta. Wakacyjna praca w służbach mundurowych za wynagrodzeniem, możliwość praktyk w lokalnych mediach, staż w biurach ochrony, to tylko niektóre z możliwości, które uczelnia oferuje swoim „podopiecznym”.

BEZPIECZNE FINANSE
    Na uwagę zasługuje czynnik ekonomiczny, niezwykle ważny w momencie podejmowania decyzji wiążącej przyszłość abiturienta z Uczelnią. U nas czesne jest stałe, niezmienne przez cały okres studiów! Płacisz w dogodnych dla siebie ratach – nawet 12 – tu. Jednocześnie możesz skorzystać z bonifikat w opłatach za studia – obniżając miesięczne czesne nawet o 50%!

REKORDOWE STYPENDIA
    Uczelnia może się pochwalić bardzo korzystną „taryfą stypendialną”, w ramach której studenci nie tylko są w stanie opłacić swoje czesne, mogą nawet zarobić. Przyznane kwoty w roku akademickim 2012/2013 sięgały nawet 1500 zł miesięcznie. Tak rekordowe sumy nie tylko ułatwiają studenckie życie, ale także mobilizują do sumiennego rozwoju.  

WYSPECJALIZOWANA KADRA
  Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez znakomitych praktyków i ludzi z branży, bogatych stażem wojskowych, przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej i służb ochrony, którzy nie tylko odnoszą się do mądrych podręczników akademickich, ale przede wszystkim dzielą się swoimi doświadczeniami i pasją.  

NOWOŚCI EDUKACYJNE
    Uczelnia wciąż się rozwija otwierając nowe kierunki studiów. Bezpieczeństwo zdrowotne to absolutna nowość, którą Uczelnia uruchomiła jako pierwsza w Polsce, odnotowując żywe zainteresowanie kierunkiem. Psychologia  funkcjonuje już pod szyldem trzech naszych Wydziałów - w Poznaniu, Gdańsku oraz Gliwicach. W obrębie istniejących już kierunków powstają nowe specjalności, projektowane pod kątem sugestii samych studentów i badań potrzeb rynku pracy. Dynamika takich działań dowodzi, że Uczelnia czuwa nad jakością kształcenia i z pomocą specjalistów wpasowuje się w oczekiwania potencjalnych pracodawców.

ZAJĘCIA TERENOWE
  Nauka to nie tylko wykłady, notatki i obszerne lektury, ale też działanie i umiejętność dialogu w zglobalizowanym, demokratycznym świecie. Dlatego studenci w ramach wybranych przedmiotów mobilizowani są do aktywnego działania podczas zajęć terenowych, które cieszą się uznaniem, zadowoleniem i pozytywną recenzją samych studentów, mających okazję dotlenić swoje szare komórki, zaistnieć w mediach i wykształcić ukryte talenty z pogranicza marketingu i public relations. 

OBOWIĄZKOWY „SURVIVAL”
   Po intelektualnych zmaganiach studenci WSB integrują się w trakcie kilkudniowych obozów sportowych, projektowanych na kształt survivalowej przygody. Przecież studia to niezapomniany czas, w którym poza nauką, trzeba wykuć radosne wspomnienia młodzieńczych lat.Czytaj więcej: 


Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
 Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: