Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Studia w Poznaniu

Studia w Poznaniu


STUDIA LICENCJACKIE
Bezpieczeństwo Narodowe | Bezpieczeństwo Zdrowotne | Pedagogika | Psychologia | Zarządzanie
STUDIA MAGISTERSKIE

Bezpieczeństwo Narodowe | Psychologia


     Poznań - miasto trykających się Koziołków, szneki z glancem i legendarnej pyry, bardzo gościnne, zielone i bogate turystycznie.

Każdy zakątek miasta ma tutaj swoją specyfikę. Różnorodność  ukrywa się pod płaszczem historii miasta, która pamięta  zabytki,  budowane za pierwszych władców Polski, jak i te XVI –wieczne, symbolizujące erę „złotego wieku”. Długofalowy rozkwit miasta sprawił, że Poznań można pokochać za jego wielobarwność. Wciąż nie odkryto wielu jego tajemnic, podziemia miasta i forteczne korytarze nadal zaskakują archeologów i historyków, którzy godzinami mogą opowiadać legendy regionu.

Renesansowo-barokowy Stary Rynek, ubogacony pięknymi i magicznymi kamienicami, średniowieczny Ostrów Tumski,  monumentalny Zamek Cesarski, po korytarzach którego spacerował sam cesarz Wilhelm II czy  Katedra Poznańska, sięgająca początków chrześcijaństwa w Polsce, to tylko kilka reprezentatywnych obiektów, z całej plejady miejsc wartych poznania.

Życie kulturalne kwitnie tu na potęgę. Na co dzień prężnie swój repertuar prezentują teatry i Filharmonia Poznańska, latem nad brzegiem jeziora i w scenerii innych akustycznych zakątków, rozbrzmiewa Festiwal maltański, który od lat zaskakuje swym fenomenem, zarówno  koneserów, jak i masowych odbiorców sztuki.          

Mamy szczęście, że w tej wyjątkowej stolicy Wielkopolski, od 2004 r., funkcjonuje główna siedziba naszej uczelni. Z przyjemnością i dumną zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania oraz zauroczonych wizytówką miasta przejezdnych do wspólnej edukacyjnej „przygody”.  Kandydaci mogą wybierać w bogatej ofercie studiów licencjackich, mając do wyboru Bezpieczeństwo Narodowe, Bezpieczeństwo Zdrowotne, Pedagogikę, Psychologię i Zarządzanie lub kontynuować edukację na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. 

Kontakt:
Poznań 60-778, ul. Elizy Orzeszkowej 1 
tel. 61 851 05 18 / 662 22 11 33 
e-mail: rekrutacja.poznan@wsb.net.pl


Wyświetl większą mapę


OFERTA EDUKACYJNA: 


Czytaj więcej: 


 Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
     Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: