Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Studia w Jaworznie

Studia w Jaworznie


STUDIA LICENCJACKIE
Bezpieczeństwo Publiczne


JAWORZNO – blisko 100-tysięczne miasto położone na Wyżynie Śląskiej, bogate w złoża srebra i ołowiu, z unikatową dla tego miejsca infrastrukturą, obecność dużych zakładów przemysłowych oraz dynamicznie rozwijający się sektor małych i  średnichprzedsiębiorstw sprawiają, że to miasto przyszłości, godne uwagi studenta, który chce połączyć edukację z życiem zawodowym.

Jaworznianie mogą pochwalić się pięknym, kameralnym Rynkiem, wartymi zobaczenia obiektami sakralnymi, rezerwatem przyrody Doliną Żabnika, położoną w północno-wschodniej części miasta oraz wyjątkową Geosferą, która jest wyróżnikiem miasta w całym regionie. Uroku i artystycznego akcentu dodaje też, prężnie działające, Miejskie Centrum Kultury, które wychowuje już kolejne pokolenie. Jest i słynna Hala Widowisko-Sportowa, na której Jaworzanie spotykają się przy okazji zawodów sportowych i hucznych koncertów.    

To najbardziej zielone miasto tego regionu, dalekie od aranżacji wielkomiejskiego krajobrazu. Poszczególne dzielnice oddzielone są między sobą rozległymi pasami lasów i łąk, co dopinguje do ładowania “studenckich akumulatorów ” na świeżym powietrzu. 

        

   W tak urokliwym miejscu Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa uruchomia kolejny ze swoich wydziałów, kształcąc na kierunku Bezpieczeństwo Publiczne.


Kontakt:

Jaworzno 43-600, ul. Inwalidów Wojennych 2
tel. 660 075 277
e-mail: jaworzno@wsb.net.pl


Kandydatów na studia prosimy o skompletowanie dokumentów rekrutacyjnych i odesłanie ich pocztą na adres siedziby Uczelni w Poznaniu lub o złożenie ich osobiście w Punkcie informacyjno-rekrutacyjnym, którego adres podany jest w stopce strony - odpowiednio dla każdego z miast.


OFERTA EDUKACYJNA: 


Czytaj więcej: 


 Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
  Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: