Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Studia w Gliwicach

Studia w Gliwicach


STUDIA LICENCJACKIE
Bezpieczeństwo Narodowe | Pedagogika | Psychologia


Gliwice - miasto o ogromnym, naukowym potencjale, pełne zapleczy i laboratoriów nowoczesnych technologii, wyróżniające się słynną wieżą Radiostacji, najwyższą drewnianą konstrukcją świata,   wzniesioną w 1935 roku i okrzykniętą cudem techniki regionu. To tutaj ma powstać Śląskie Centrum Nauki, projektowane na wzór słynnego już „gmachu” Kopernika w Warszawie.  

W tym kwitnącym zaułku funkcjonuje Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, w którym kandydaci mają do wyboru trzy prestiżowe kierunki: Bezpieczeństwo Narodowe, Pedagogikę oraz Psychologię.

Gliwice to miasto pełne zieleni, kunsztownych kwiatowych kompozycji, zadbanych uliczek i obiektów architektonicznych. Usytułowane w  pobliżu Cieszyna i Żywca, przyciąga  nie  tylko  pasjonatów  świata techniki, ale też wielbicieli przyrody i tych, którzy lubią wędrówki po malowniczych szlakach. Warto zatrzymać się w tutejszej Palmiarni Miejskiej, stanowiącej ułudę tropikalnej wyspy, wtopionej w centrum nowoczesnej aglomeracji.

Gliwice to także kultura przez duże "K", zarówno za sprawą wydarzeń plenerowych, jak i Gliwickiego Teatru Muzycznego, który na swoich deskach, od lat, gości wiele sław.

       

      Sporo miejsc oraz bogaty repertuar sezonowych wydarzeń kulturalnych pozwoli Ci tutaj, naładować akademicki akumulator, w czasie wolnym od sesji. A doświadczenie, nabierane w trakcie zajęć, z pewnością zaowocuje w karierze zawodowej.

Kontakt:
Gliwice 44-100, Pl. Piłsudskiego 9
tel. 32/ 335-40-19
e-mail: rekrutacja.gliwice@wsb.net.pl


Wyświetl większą mapę


 OFERTA EDUKACYJNA: 


Czytaj więcej: 


 Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:

Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: