Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Studia w Giżycku

Studia w Giżycku


STUDIA LICENCJACKIE
Bezpieczeństwo Zdrowotne | Psychologia | 

   GIŻYCKO – piękna i dająca się zapamiętać “perła” Mazur, stolica polskiego żeglarstwa, położona pomiędzy jeziorami Kisajno a Niegocin. Mazurska przystań statków Żeglugi Mazurskiej przyciąga wytrawnych “Wilków morskich”, aby zarzucili na dłużej kotwicę właśnie w tym kurorcie. Schodząc na ląd, także można tu wiele zobaczyć…  

   Giżycko słynie z pięknych budowli: jest tu Zamek Krzyżacki, a także piękne kościoły i cerkwie greckokatolickie. Jest i słynny Most Obrotowy na Kanale Łuczańskim, jedyny tego typu czynny most w Europie z XIX wieku oraz Wieża Ciśnień z przełomu XIX i XX wieku dla chcących obejrzeć panoramę miasta oraz okolicznych jezior. Na łowców wspomnień historycznych oraz amatorów wydarzeń artystycznych czeka tu monumentalna Twierdza Boyen, XIX-wieczna fortyfikacja, gdzie w przepięknie zaaranżowanym amfiteatrze, odbywają się festiwale piosenki żeglarskiej.

   Zauroczonych widokiem miasta, a także jego mieszkańców Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza do mieszczącego się w Giżycku Wydziału Nauk Społecznych. Pod naszymi skrzydłami można tu zdobyć dyplom na bezpieczeństwie zdrowotnym. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego decyzją z dnia 14 października 2014 r. nadało Wydziałowi w Giżycku uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia właśnie na w/w kierunku. Rekrutacja prowadzona jest w okresie zimowym i letnim, a semestry uruchamiane od marca i października każdego roku. 

   Woda, zielone przestrzenie, ciekawa architektura i artystyczne projekty z pewnością zachęcają do odwiedzin tego miasta. Zdrowy klimat tej urokliwej mazurskiej miejscowości magnetyzuje swoimi walorami i miejmy nadzieję, przyciągnie studentów na chwilę znacznie dłuższą niż akademicka przygoda.

 

Kontakt:
Giżycko 11-500, ul. Pocztowa 5
tel. 602 466 522 lub 87 428 35 35
e-mail: gizycko@wsb.net.pl 

 

 


OFERTA EDUKACYJNA: 


Czytaj więcej: 


 Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
     Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: