Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Studia w Gdańsku

Studia w Gdańsku


STUDIA LICENCJACKIE
Bezpieczeństwo Wewnętrzne | Pedagogika | Psychologia
STUDIA MAGISTERSKIE

Bezpieczeństwo Wewnętrzne


Gdańsk - miasto o niepowtarzalnym klimacie, pełne urokliwych uliczek, kamienic i pomników, będących świadectwem setek lat historii. To miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, bogactwo zabytków architektonicznych koresponduje z charakterystyczną perspektywą Żurawi, a szum morza koi burzliwe wspomnienia wydarzeń Solidarności.

Według opinii turystów miejsca, których nie można pominąć, to Ratusz Głównego Miasta, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka oraz Dom Uphagena w którym odbywają się cykliczne koncerty muzyczne. Coroczny Jarmark Świętego Dominika nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających koneserów rękodzieł mistrzów różnorodnych rzemiosł, pasjonatów historii i zwolenników sztuki współczesnej.

Gdańsk to nie tylko miasto sztuki, ale także kultury, o czym świadczą wymieniane na całym świecie: Teatr Szekspirowski, Filharmonia Bałtycka, Europejskie Centrum Solidarności, Opera Bałtycka. Ponadto wzrok przyciągają barwne kamienice Starego Miasta, z "mieszkającą" w nich historią gdańszczan, a restauratorzy kuszą lokalnymi potrawami, którymi mogą posilić się między wykładami Studenci Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

Wydział Studiów Społecznych umożliwa zdobycie stopnia licencjata na kierunkach Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Pedagogika i Psychologia i magistra na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

         

         Razem z nami możesz zdobywać dyplom w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Polski, a przy tym prowadzić bogate życie studenckie i kulturalne. W Gdańsku na pewno nie zmęczysz się nudą, a wzmożone nauką dni uzupełnisz dawką miejscowego jodu.

Kontakt:
Gdańsk 80-557, ul. Marynarki Polskiej 15 
tel. 58/ 341-98-51
e-mail: rekrutacja.gdansk@wsb.net.pl


 OFERTA EDUKACYJNA: 


 Czytaj więcej: 


 Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:

                              Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: