Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Studia w Bartoszycach

Studia w Bartoszycach


STUDIA LICENCJACKIE
Pedagogika | Bezpieczeństwo Publiczne


   BARTOSZYCE – urokliwe miasto zlokalizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, łączy w sobie polską tradycję, wschodnią legendę i krzyżackie sentymenty, które na zawsze zapisały się w ikonografii herbu i flagi miasta. Dwa skrzyżowane ze sobą topory przypominają wprawdzie o zdobytym  w bitwie pod Grunwaldem trofeum, bynajmniej nie odstraszają turystów. Penetrujący Krainę Tysiąca Jezior podróżnicy chętnie odwiedzają miasto, związane z legendą Gustebaldy i Bartka, zmienionych w kamienne posągi.

   Zauroczonych widokiem miasta, a także jego mieszkańców Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza  do mieszczącego się w Bartoszycach Wydziału Nauk Społecznych, gdzie kandydaci mogą rozpocząć studia ma kierunku Pedagogika

   Bartoszyce to nieprzypadkowo wybrana lokalizacja, w której chcemy kształcić kadry, głównie powiązane z służbami mundurowymi. Kierunek kształcenia ma swoje uzasadnienie w historii tego miasta i miejscach, w których zatrudnienie mogą zdobyć osoby wykwalifikowane z zakresu zagadnień powiązanych z wieloaspektowym pojęciem bezpieczeństwa.  

   Kunsztowna, zabytkowa Brama Lidzbarska, urokliwe dorzecze rzeki Łyny, doceniane przez wytrawnych kajakarzy, piękne gotyckie i neogotyckie kościoły – z pewnością zachęcają do odwiedzin tego miasta. Zdrowy klimat tej urokliwej mazurskiej miejscowości magnetyzuje swoimi walorami i miejmy nadzieję, przyciągnie studentów na chwilę znacznie dłuższą niż akademicka przygoda.

Decyzja MNiSW z dnia 31.07.2014 r. nadała Wydziałowi Nauk Społecznych w Bartoszycach uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku pedagogika na poziomie studiów I stopnia. Tym samym z nieskrywaną satysfakcją zapraszamy na studia! Rekrutacja prowadzona jest w okresie zimowym i letnim, a semestry uruchamiane od marca i października każdego roku. 

Kontakt:

Bartoszyce 11-200, ul. Starzyńskiego 2 B
tel. 696 060 056 lub 89 762 07 88
e-mail:bartoszyce@wsb.net.pl 


OFERTA EDUKACYJNA: 


Czytaj więcej: 


 Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
    Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: