Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Pedagogika WNS Bartoszyce

Pedagogika WNS Bartoszyce | Studia licencjackie

     Pedagogika

Typ studiówLicencjackie   (I stopnia)
     Studia dostępne          w Bartoszycach

Pedagogika to interdyscyplinarny kierunek studiów, powiązany z innymi dziedzinami nauk humanistycznych, ale także z naukami społecznymi,  ekonomicznymi. Aby rozpocząć studia na tym kierunku trzeba być przekonanym do kontaktu z ludźmi i czerpać z niego przyjemność. Dobry pedagog musi wzbudzać zaufanie, być tolerancyjny, logicznie myślący, panujący nad sobą i twórczy. Studiując pedagogikę w naszej Uczelni przekonasz się, że myślenie o niej, jako o kierunku wyłącznie dla kobiet to stereotyp.  Za sprawą

atrakcyjnych specjalności, ściśle związanych z problematyką szeroko rozumianego bezpieczeństwa, znaczna część naszych absolwentów wspomnianego kierunku to właśnie mężczyźni.  

Charakterystyka:
Podczas studiów, będziesz uczestniczył/a w licznych zajęciach praktycznych. Nie będziemy Cię uczyć  na pamięć definicji z podręczników, pokażemy jak kreatywnie myśleć i samodzielnie je tworzyć.  Nasi wykładowcy prowadzą zajęcia z wielką pasją, nie pozwolą Ci siedzieć godzinami w akademickich ławach, rozruszają Twoje ciało i umysł poprzez pedagogiczne zabawy. Rozwijanie kompetencji i poszerzanie horyzontów poprzez dramę, mapy myśli czy metodę „sześciu myślących kapeluszy”, może okazać się nie tylko świetną zabawą, ale trampoliną do kreatywnego myślenia. Zajęcia dydaktyczne prowadzone w potencjalnych, przyszłych zakładach pracy jeszcze lepiej przygotowują Cię do wymarzonego zawodu.

Absolwenci  kierunku pedagogika zdobywają kompetencje pedagogiczne i wychowawcze, dzięki którym potrafią poruszać się w różnych obszarach działań edukacyjnych, zarówno w instytucjach oświatowych, kulturalnych, profilaktyki społecznej, jak i organizacjach rządowych i pozarządowych.

W obrębie tego kierunku nie poprzestajemy na nauce w ramach planu zajęć. Dla zaangażowanych studentów organizujemy dodatkowe przedsięwzięcia przy Naukowym Kole Twórczych Pedagogów oraz w ramach innych, równie ciekawych inicjatyw związanych z realizowanym kierunkiem.

 

 

Czytaj więcej:   


Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
  Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: