Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Pedagogika (studia licencjackie)

Pedagogika (studia licencjackie)

Czy każda kobieta świadomie realizująca się w roli matki, której instynkt pokazuje, jak dbać i wychowywać swoje dziecko, jest już pedagogiem? Z pewnością będzie miała większe predyspozycje do studiowania tego kierunku. Ale czy rola mamy wystarczy, aby świadomie i nie wbrew przepisom wychowywać czyjeś dziecko? I gdzie w tym pedagogicznym „zaułku” umieścić mężczyzn?

To stereotyp, że pedagogika jest dla kobiet. Mamy w ofercie specjalności, które cieszą się dużym zainteresowanie studentów płci męskiej. Cóż to oznacza? - to oznacza ich przemyślany wybór  i pewną pracę w przyszłości.  

SPECJALNOŚĆ (kliknij w nazwę by zapoznać się ze szczegółowym opisem)PLANY STUDIÓW 2015
(wykaz przedmiotów) 
 Doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość Poznań
Gdańsk
Gliwice
Bartoszyce
 Edukacja dla bezpieczeństwa i BHP z metodyką
 Edukacja europejska (NOWOŚĆ)
 Edukacja dorosłych i gerontologia 
 Edukacja obronna i zarządzanie kryzysowe 
 Metodyka dochodzeniowo-śledcza
 Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza z socjoterapią
ciąg dalszy oferty - patrz tabela poniżej.

Nasi wykładowcy starają się, aby zajęcia na Pedagogice nie były tylko próbą opanowania szkieletu skostniałych zasad dobrego wychowania, ale by na przykładach uczyły rozwiązywania wieloaspektowych  problemów wychowawczych.

Studiując u nas pedagogikę nie nauczysz się jak być „supermamą i tatą”, bo to będzie możliwe, jeśli połączysz naukę z miłością rodzicielską. My pokażemy Ci, jak odpowiedzialnie i mądrze postępować w roli opiekuna i wychowawcy młodego człowieka, również poza domem.

Oto specjalności dla Ciebie:

SPECJALNOŚĆ (kliknij w nazwę by zapoznać się ze szczegółowym opisem)PLANY STUDIÓW 2015
(wykaz przedmiotów) 
 Pedagogika penitencjarnaPoznań
Gdańsk
Gliwice
Bartoszyce
 Pedagogika pracy - coaching i zarządzanie sekretariatem
 Pedagogika wojskowa
 Profilaktyka i prewencja społeczna - specjalizacja policyjna
 Resocjalizacja
 Terapia zajęciowa (NOWOŚĆ)
ciąg dalszy oferty - patrz tabela poniżej.

Podczas studiów, będziesz uczestniczył w licznych zajęciach praktycznych. Nie będziemy Cię uczyć  na pamięć definicji z podręczników, pokażemy jak kreatywnie myśleć i samodzielnie je tworzyć.  Nasi wykładowcy prowadzą zajęcia z wielką pasją, nie pozwolą Ci siedzieć godzinami w szkolnych ławach, rozruszają twoje ciało i umysł poprzez pedagogiczne zabawy. Rozwijanie Twoich kompetencji i poszerzanie horyzontów poprzez dramę, mapy myśli czy metodę „sześciu myślących kapeluszy”, może okazać się nie tylko świetną zabawą, ale trampoliną  do kreatywnego myślenia.

Ale to nie wszystko - po studiach u nas - nie musisz zostać "nauczycielem", gdyż zdobędziesz kompetencje pedagogiczne i wychowawcze, dzięki którym będziesz potrafił poruszać się w różnych obszarach działań edukacyjnych, zarówno w instytucjach oświatowych, kulturalnych, profilaktyki społecznej, jak i organizacjach rządowych i pozarządowych.

W obrębie tego kierunku nie poprzestajemy na nauce w ramach planu zajęć. Dla zaangażowanych studentów organizujemy dodatkowe przedsięwzięcia przy Naukowym Kole Twórczych Pedagogów. Możesz do niego dołączyć, jeśli rozkochałeś w sobie teatr, zabawy  z poezją, bądź czujesz się powołany do charytatywnej pomocy hospicjum. 

Realizujemy bezkonkurencyjne, w stosunku do prowadzonych na innych uczelniach,  zajęcia z wychowania fizycznego. Odbywamy je na obozach sportowych. Tym samym łączymy zaliczenie zajęć z poprawą kondycji, z rekreacją i zabawą, budując studenckie wspomnienia.


Czytaj więcej: 


Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
               Najwyższa jakość w edukacji Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: