Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Marta Podulka

Marta Podulka


Marta Podulka
- wokalistka, szalona, artystyczna dusza i wulkan energii w jednym pozytywnym ciele, a do tego “zwariowana” entuzjastka z paranormalnym poziomem endorfin, który nie pozwala Jej na nudę. Przyjaciółka “spontanów” i wróg regularnych trybików zegara, które wzbraniają  rozciągnąć dobę ponad 24 h:-)

Zadebiutowała w telewizyjnym show, potem wkradła się na „Nieodkryty ląd” sławy oryginalnie brzmiącym przebojem. Dziś znamy Ją nie tylko z ekranów i muzycznych list przebojów, ale z akademickich „salonów”, na które wkroczyła przybierając status Studentki WSB. 30 października 2015 r. miała miejsce premiera jej debiutanckiej płyty "Nie przeszkadzać" z hitem "Jest pięknie".


Marta Podulka jest doskonałym dowodem na to, jak mądrze i z pomysłem można łączyć pasję i talent z pracą, a nawet edukacją. Niemożliwe? A jednak! Intensywnie eksploatuje swój głos w trasach koncertowych, rozwija swój intelektualny potencjał, studiując pod szyldem WSB na studiach magisterskich i do tego jeszcze prowadzi zajęcia dla dzieci z emisji głosu.

                    

Nasza gwiazda coraz częściej odwiedza progi Uczelni. Studenckie obowiązki wzywają Martę nie tylko w charakterze studentki. Podpisując 14.11.2013 r. porozumienie z Panią Rektor Anną STOPPEL, oficjalnie udokumentowała współpracę, która “scala” Ją z Uczelnią na co najmniej dwa lata magisterskiej przygody. Będzie się działo przez ten czas;-)

Marta ma nas wspierać w społecznych i charytatywnych kampaniach, będzie naszą twarzą w specjalnie zaprojektowanej na tę okoliczność sesji fotograficznej, zaśpiewa z pewnością na nie jednej uczelnianej imprezie i zintegruje kolegów-żaków z melodyjnym “przytupem”:-)


 Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
               Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: