KURSY I SZKOLENIA
Z OBSZARU BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO I WEWNĘTRZNEGO

Przygotowanie do pokonania toru Testu Sprawności Fizycznej – rekrutacja do Policji

OPIS

Planujesz wstąpić do policji? Sprawdź się na torze przeszkód zanim pójdziesz na Test Sprawności Fizycznej! Dzięki temu będziesz wiedzieć jak dobre jest twoje przygotowanie sportowe. Twoje umiejętności ocenią wysoko wykwalifikowani Instruktorzy Służb Mundurowych. Dostaniesz wskazówki co robić, jeśli będzie potrzeba poprawienia któregoś z elementów.
Od stycznia 2014 r, aby przejść Tor Przeszkód TSF z wynikiem pozytywnym trzeba uzyskać czas max 1,41 minuty. To bardzo wysokie wymagania. Okazuje się, że sporo osób nie jest w stanie sprostać temu zadaniu. Teraz możesz się przekonać, czy jesteś w stanie pokonać Tor Przeszkód TSF w wymaganym czasie. Będziesz mógł przećwiczyć TSF pod kierunkiem wysoko wykwalifikowanych instruktorów – byłych funkcjonariuszy SPAP w Poznaniu.
Sprawdź swoje możliwości!
Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu!
Ilość miejsc ograniczona.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

MIEJSCE I TERMIN

TERMIN:
(w trakcie ustaleń)

MIEJSCE:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeźmierowie ul. Kościelna 46/48

CENA

  • Studenci i Absolwenci WSB – 150 zł
  • Pracownicy WSB – 150 zł
  • Osoby spoza Uczelni – 150 zł

REKRUTACJA

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: [email protected] lub telefonicznie: 618 510 518 wew. 46, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, potwierdzenie dokonania przelewu oraz załączenie skanu FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Oryginał formularza zgłoszenia prosimy o zabranie ze sobą na kurs.

Aby wziąć udział w szkoleniu niezbędne jest także dostarczenie na kurs ZAŚWIADCZENIA OD LEKARZA RODZINNEGO o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach sportowych.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYplik DOC

KONTAKT: 

Tel: 61 8 510 518 wew. 46 // e-mail:  [email protected]

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

INTERESUJE CIĘ TA TEMATYKA?

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy