Ścieżki karier Absolwentów

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu dbając o Absolwentów Uczelniwychodzi do nich z inicjatywą, której celem jest stałe utrzymanie kontaktów oraz zainteresowanie losem zawodowym Absolwentów. W tym celu rozpoczyna badania losów zawodowych Absolwentów.

Celem monitorowania karier zawodowych jest uzyskanie informacji na temat aktualnej sytuacji zawodowej Absolwentów oraz zgromadzenie opinii w zakresie przydatności wiedzy i umiejętnosci zdobytych w procesie kształcenia z punktu widzenia potrzeb i wymagań stawianych przez współczesny rynek pracy.

Uzyskane wyniki pozwolą nam na ocenę związków zachodzących pomiędzy treściami nauczania oraz przebiegiem drogi edukacyjnej i zawodowej Absolwentów. Wpłynie to na zwiększenie efektywności działań Uczelni w zakresie rozwijania kwalifikacji i kompetencji niezbędnych na rynku pracy.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w badaniach. W tym celu prosimy o wyrażenie zgody na uczestnictwo w badaniu losów zawodowych poprzez wypełnienie ANKIETY ON-LINE .

Image module
ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI:

DOŁĄCZ DO NAS!

Podaj swój mail, abyśmy od czasu do czasu mogli informować Cię o wydarzeniach, ciekawostkach, promocjach, ofertach staży czy propozycjach pracy:

Nasi Partnerzy