Tel: (61) 670-33-11, 662-22-11-33

Zamów Newsletter:
Aktualności i promocje bezpłatnie w Twojej skrzynce e-mail.

logo-txt

Rekrutacja on-line

Zapisz się na studia. Skorzystaj
z formularza rejestracji on-line.
Prosto, szybko i wygodnie.

Rozpocznij
Strona główna » Artykuł » Bezpieczeństwo zdrowotne

Bezpieczeństwo zdrowotne | studia licencjackie

     Bezpieczeństwo zdrowotne 

Typ studiówLicencjackie   (I stopnia)
     Studia dostępne          w Poznaniu, Gdańsku, Giżycku oraz Skoczowie

Bezpieczeństwo zdrowotne pod szyldem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa to absolutna nowość edukacyjna. Uczelnia uruchomiła ten kierunek jako pierwsza w Polsce, otwierając przed kandydatami innowacyjne możliwości rozwoju i perspektywy ciekawej pracy w wielu sektorach, odpowiedzialnych za poczucie bezpieczeństwa najcenniejszej wartości każdego człowieka, czyli zdrowia.

Charakterystyka:
Studenci tego unikatowego kierunku nabywają wiedzę merytoryczną i specjalistyczne umiejętności pozwalające organizować służbę medyczną i zarządzać nią w dowolnym miejscu i czasie. Uczą się, jak sprawnie kierować i koordynować pracę sił medycznych na danym obszarze, w czasie klęski żywiołowej lub innego zagrożenia, by zapewnić dostęp do opieki medycznej jak największej liczbie ludzi. Poznają skuteczne sposoby promowania zdrowego trybu życia, korzystając z różnorodnych środków masowego przekazu. Zdobywają doświadczenie w prowadzeniu edukacji prozdrowotnej w zakładach pracy, szkołach, zakładach karnych, urzędach, instytucjach itp.

Absolwenci tych studiów zdobędą doświadczenie w zarządzaniu placówkami zdrowotnymi,  w koordynowaniu prac różnych grup, firm i instytucji - nie tylko o profilu medycznym. Zdobędą kompetencje w zakresie tak ważnych dzisiaj zjawisk, jakimi są: promowanie zdrowia, kształtowanie postaw prozdrowotnych, czy edukacja i profilaktyka zdrowia.

 

 


Czytaj więcej:
   


Naszą wiarygodność i kompetencje potwierdzają certyfikaty:
  Wiarygodna szkoła Uczelnia liderów  


Dołącz do nas na: